Pronájem aut ve Spojených arabských emirátech

Hledáte levný pronájem aut ve Spojených arabských emirátech? Vyhledávejte právě zde!

Dubaj, Spojené arabské emiráty
12 prosinec — 19 prosinec
Dubaj, Spojené arabské emiráty
út 12/12
poledne
út 19/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Spojené arabské emiráty

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Spojené arabské emiráty

Která autopůjčovna je v destinaci Spojené arabské emiráty nejlevnější?

V současnosti je nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Spojené arabské emiráty společnost GREEN MOTION . S ní uživatelé najdou nabídky už od 422 Kč za den. Uživatelé, kteří si pronajmou auto se společností GREEN MOTION většinou najdou ceny nižší, než je místní průměr 512 Kč za den. Berte na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kde si auto pronajímáte, na kolik dnů a jaký typ auta si vyberete.

Která autopůjčovna je v destinaci Spojené arabské emiráty nejoblíbenější?

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Spojené arabské emiráty, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny GREEN MOTION , jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu GREEN MOTION pro své cesty vybralo 60 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 4,0 z 10, od 11 uživatelů.

Která autopůjčovna má v destinaci Spojené arabské emiráty nejvíce poboček?

Společnost keddy by Europcar má v destinaci Spojené arabské emiráty nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 68 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Spojené arabské emiráty navštívit, zvažte Dubaj, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost keddy by Europcar zde má 19 poboček, které najdete napříč celým územím.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Spojené arabské emiráty nejoblíbenější?

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Spojené arabské emiráty je nejoblíbenějším typem vozu Standard. V posledních 30 dnech si Standard vybralo přibližně 56 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 1 279 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Nabídky pronájmu aut Spojené arabské emiráty nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Spojené arabské emiráty

Malý vůz cars

345 Kč - 1 580 Kč

Všechny typy aut

496 Kč - 3 009 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Spojené arabské emiráty je 727 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Spojené arabské emiráty pronajmout, je srpna. Cena pouhých 345 Kč na den je o 53% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 41 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené arabské emiráty. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené arabské emiráty se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Spojené arabské emiráty je 804 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Spojené arabské emiráty pronajmout, je srpna. Cena pouhých 636 Kč na den je o 21% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 35 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené arabské emiráty. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené arabské emiráty se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Spojené arabské emiráty je 1 419 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Spojené arabské emiráty pronajmout, je září. Cena pouhých 427 Kč na den je o 70% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 14 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené arabské emiráty. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené arabské emiráty se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Spojené arabské emiráty je 1 311 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Spojené arabské emiráty pronajmout, je srpna. Cena pouhých 636 Kč na den je o 52% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 7 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené arabské emiráty. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené arabské emiráty se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Spojené arabské emiráty

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Spojené arabské emiráty

keddy by Europcar

68 autopůjčoven

Thrifty

43 autopůjčoven

Europcar

35 autopůjčoven

DRIVUS

34 autopůjčoven

Sunnycars

33 autopůjčoven

Dollar

25 autopůjčoven

Cargets rent a car

23 autopůjčoven

Fast Rent A Car

23 autopůjčoven

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Spojené arabské emiráty vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Burj Khalifa11,0 km

Nedaleké turistické atrakce:

Burj Khalifa105,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Burj Khalifa28,0 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Spojené arabské emiráty

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Spojené arabské emiráty

Pronájem aut Spojené arabské emiráty

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Spojené arabské emiráty a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Spojené arabské emiráty?

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Spojené arabské emiráty, podle zákona jste povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Spojené arabské emiráty?

V roce 2019 se destinace Spojené arabské emiráty umístila na 1. místě ze 137 zemí s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Spojené arabské emiráty získala skóre kvality silnic ve výši 6,6, na škále od 1 do 7, kdy 7 představuje to nejlepší možné skóre.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Spojené arabské emiráty?

V destinaci Spojené arabské emiráty je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,00 ‰. Různé regiony a města v destinaci Spojené arabské emiráty mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Spojené arabské emiráty je 21 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Kolik v destinaci Spojené arabské emiráty stojí benzín?

The average price of gasoline in Spojené arabské emiráty is 17,95 Kč za litr as of last week. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Kuvajt, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,63 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 69,55 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Spojené arabské emiráty?

Ceny pro aut v destinaci Spojené arabské emiráty jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Spojené arabské emirátyvyhledává?

Pro aut v destinaci Spojené arabské emiráty si lze od měsíce prosince 2023 vybrat z 590 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Spojené arabské emiráty?

V různých zemí, včetně destinace Spojené arabské emiráty, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Spojené arabské emiráty?

Při pronájmu auta v destinaci Spojené arabské emiráty musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Spojené arabské emiráty?

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Spojené arabské emiráty se zrušením rezervace zdarma?

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Spojené arabské emiráty a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Spojené arabské emiráty auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Spojené arabské emiráty.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Spojené arabské emiráty, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Spojené arabské emiráty.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Spojené arabské emiráty

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.