Pronájmy aut ve Spojených arabských emirátech

Hledáte levný pronájem aut ve Spojených arabských emirátech? Vyhledávejte právě zde!

Dubaj, Spojené arabské emiráty
7 prosinec — 14 prosinec
Stejné místo odevzdání
Dubaj, Spojené arabské emiráty
st 7/12
poledne
st 14/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Spojené arabské emiráty nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Spojené arabské emiráty

Auta Malý vůz

473 Kč - 888 Kč

Všechny typy aut

473 Kč - 2 851 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Spojené arabské emiráty je 554 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Spojené arabské emiráty pronajmout, je srpna. Cena pouhých 473 Kč na den je o 15% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 54 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené arabské emiráty. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené arabské emiráty se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Spojené arabské emiráty vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Burj Khalifa11,0 km

Nedaleké turistické atrakce:

Burj Khalifa105,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Burj Khalifa28,0 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Spojené arabské emiráty

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Spojené arabské emiráty

Pronájem aut Spojené arabské emiráty

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Spojené arabské emiráty a buďte připraveni na další cestu

V současnosti je nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Spojené arabské emiráty společnost Dollar. S ní uživatelé najdou nabídky už od 651 Kč za den. Uživatelé, kteří si pronajmou auto se společností Dollar většinou najdou ceny nižší, než je místní průměr 1 009 Kč za den. Berte na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kde si auto pronajímáte, na kolik dnů a jaký typ auta si vyberete.

Plánujete-li si pronajmout auto v destinaci Spojené arabské emiráty, doporučujeme, abyste si je zarezervovali u autopůjčovny Dollar, jedné z nejoblíbenějších autopůjčoven v zemi. Minulý měsíc si autopůjčovnu Dollar pro své cesty vybralo 40 % našich uživatelů. Tato společnost má také hodnocení spokojenosti zákazníků 6,4 z 10, od 68 uživatelů.

Společnost Sunnycars má v destinaci Spojené arabské emiráty nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 68 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Spojené arabské emiráty navštívit, zvažte Dubaj, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Sunnycars zde má 28 poboček, které najdete napříč celým územím.

Ať už si pronajmete nebo vlastníte auto v destinaci Spojené arabské emiráty, podle zákona jste povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že pokud se necítíte na to, řídit na této straně vozovky, můžete si vždy objednat taxi nebo se rozhodnout pro společnou jízdu s někým dalším.

V roce 2019 se destinace Spojené arabské emiráty umístila na 1. místě ze 137 zemí s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Spojené arabské emiráty získala skóre kvality silnic ve výši 6,6, na škále od 1 do 7, kdy 7 představuje to nejlepší možné skóre.

V destinaci Spojené arabské emiráty je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,00 ‰. Různé regiony a města v destinaci Spojené arabské emiráty mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Spojené arabské emiráty je 21 let. Ti, kdo se rozhodnou řídit motorové vozidlo a nedosáhli této věkové hranice, mohou čelit přísnějším sankcím.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Spojené arabské emiráty je nejoblíbenějším typem vozu Compact. V posledních 30 dnech si Compact vybralo přibližně 22 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 473 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

The average price of gasoline in Spojené arabské emiráty is 20,39 Kč za litr as of last week. Plánujete-li si pronajmout auto za co nejnižší cenu, zvažte zemi, kde je cena benzínu nižší, jako například Alžírsko, kde se průměrná cena pohybuje okolo 7,74 Kč za litr. Další skvělou destinací, kam se vydat, pokud vám cena benzínu nedělá starost, je Hong Kong. Minulý týden se zde cena benzínu pohybovala okolo 69,11 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Spojené arabské emiráty

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Spojené arabské emiráty

Objevte více pronájmů aut Střední východ

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Střední východ

Začněte plánovat cestu na Spojené arabské emiráty


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vám nabídne širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat. Vyhledáváme totiž na tisících stránek autopůjčoven, abyste si mohli vybrat to nejlepší auto pro vaši cestu.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Spojené arabské emiráty a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Spojené arabské emiráty.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Spojené arabské emiráty.

Ano, na stránkách momondo najdete auta k pronájmu v destinaci Spojené arabské emiráty s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.