Pronájmy aut v Jordánsku

Hledáte levný pronájem aut v Jordánsku? Vyhledávejte právě zde!

Amman, Jordánsko
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
Amman, Jordánsko
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Jordánsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Jordánsko

Auta Malý vůz

501 Kč - 1 412 Kč

Všechny typy aut

599 Kč - 1 451 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Jordánsko je 684 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Jordánsko pronajmout, je února. Cena pouhých 501 Kč na den je o 27% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 19 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Jordánsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Jordánsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Jordánsko je 550 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Jordánsko pronajmout, je prosince. Cena pouhých 572 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 35 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Jordánsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Jordánsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Jordánsko je 764 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Jordánsko pronajmout, je února. Cena pouhých 886 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 9 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Jordánsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Jordánsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Jordánsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Jordánsko

Pronájem aut Jordánsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Jordánsko a buďte připraveni na další cestu

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Jordánsko společnost Right Cars. Uživatelé, kteří si u společnosti Right Cars pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 625 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností Right Cars, můžete narazit na ceny už od 415 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Jordánsko je Arena Rent a Car. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 1 recenzi a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 2,0 z 10. 27 % uživatelů stránek momondo si Arena Rent a Car v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Jordánsko.

Avis má v destinaci Jordánsko 16 poboček. Má zde větší počet poboček než jakákoliv jiná autopůjčovna. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Amman. Ve městě Amman také najdete 9 poboček společnosti Avis.

Podle zákona jste v destinaci Jordánsko povinni jezdit vpravo. Pokud se těmito zákony nebudete řídit, riskujete sankce, dopravní nehody, nebo oboje.

Síť silniční dopravy v destinaci Jordánsko byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 3,9 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 74. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

V destinaci Jordánsko je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Jakýkoliv vyšší objem je považován za jízdu pod vlivem alkoholu a může mít za následek peněžní pokutu, omezení řidičského oprávnění nebo jiné sankce. Berte na vědomí, že těm, kteří konzumují alkohol před jízdou a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu, hrozí přísnější sankce. V destinaci Jordánsko je minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

35 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Jordánsko vybere Economy, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Jordánsko liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás Economy v průměru přijde na 358 Kč na den.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Jordánsko za benzín zaplatíte 34,89 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Pokud si to s pronájmem auta v destinaci Jordánsko rozmyslíte, Kuvajt se chlubí některými z nejnižších cen benzínu na světě. Cena benzínu se zde minulý týden pohybovala okolo 7,37 Kč za litr. Hong Kong má ve srovnání nejvyšší průměrné ceny, okolo 63,92 Kč za litr, ale stále představuje skvělou variantu pro ty, kdo si chtějí pronajmout auto.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Jordánsko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Jordánsko

Objevte více pronájmů aut Střední východ

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Střední východ

Začněte plánovat cestu na Jordánsko


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Jordánsko doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Jordánsko prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Jordánsko.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Jordánsko na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Jordánsko s možností důkladnější dezinfekce.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Jordánsko s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.