Pronájmy aut v Jordánsku

Hledáte levný pronájem aut v Jordánsku? Vyhledávejte právě zde!

Amman, Jordánsko
25 srpen — 1 září
Stejné místo odevzdání
Amman, Jordánsko
čt 25/8
poledne
čt 1/9
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Jordánsko

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Jordánsko
Mercedes-Benz GLC
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

86 Kč/den

13 září–17 září
Mercedes-Benz GLC
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

36 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C3
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

49 Kč/den

13 září–17 září
Skoda Superb
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

32 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C4
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

52 Kč/den

13 září–17 září
Kia Sportage
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

29 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C4
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

36 Kč/den

13 září–17 září
Skoda Octavia
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

29 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

39 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C4

Nabídky pronájmu aut Jordánsko nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Jordánsko

Auta Malý vůz

541 Kč - 1 087 Kč

Všechny typy aut

541 Kč - 1 627 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Jordánsko je 546 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Jordánsko pronajmout, je září. Cena pouhých 541 Kč na den je o 1% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 25 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Jordánsko. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Jordánsko se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Jordánsko nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

29 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C3
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

29 Kč/den

13 září–17 září
Citroen C4

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Jordánsko

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Jordánsko

Pronájem aut Jordánsko

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Jordánsko a buďte připraveni na další cestu

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Jordánsko společnost Avis. Uživatelé, kteří si u společnosti Avis pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 1 284 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností Avis, můžete narazit na ceny už od 1 284 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Jordánsko je Avis. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 16 recenzí a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 4,0 z 10. 100 % uživatelů stránek momondo si Avis v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Jordánsko.

Avis má v destinaci Jordánsko 15 poboček. Má zde větší počet poboček než jakákoliv jiná autopůjčovna. Pokud jste si zatím nevybrali město, které navštívit, nejoblíbenější destinací je momentálně Amman. Ve městě Amman také najdete 9 poboček společnosti Avis.

Podle zákona jste v destinaci Jordánsko povinni jezdit vpravo. Pokud se těmito zákony nebudete řídit, riskujete sankce, dopravní nehody, nebo oboje.

Síť silniční dopravy v destinaci Jordánsko byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 3,9 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 74. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

V destinaci Jordánsko je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Jakýkoliv vyšší objem je považován za jízdu pod vlivem alkoholu a může mít za následek peněžní pokutu, omezení řidičského oprávnění nebo jiné sankce. Berte na vědomí, že těm, kteří konzumují alkohol před jízdou a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu, hrozí přísnější sankce. V destinaci Jordánsko je minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

46 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Jordánsko vybere Economy, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Jordánsko liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás Economy v průměru přijde na 503 Kč na den.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Jordánsko za benzín zaplatíte 44,16 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Pokud si to s pronájmem auta v destinaci Jordánsko rozmyslíte, Alžírsko se chlubí některými z nejnižších cen benzínu na světě. Cena benzínu se zde minulý týden pohybovala okolo 7,73 Kč za litr. Hong Kong má ve srovnání nejvyšší průměrné ceny, okolo 71,90 Kč za litr, ale stále představuje skvělou variantu pro ty, kdo si chtějí pronajmout auto.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Jordánsko

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Jordánsko

Objevte více pronájmů aut v destinaci Střední východ

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Střední východ

Začněte plánovat cestu na Jordánsko


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Jordánsko doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Jordánsko prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Jordánsko.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Jordánsko na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Jordánsko s možností důkladnější dezinfekce.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Jordánsko s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.