Pronájmy aut v Izraeli

Hledáte levný pronájem aut v Izraeli? Vyhledávejte právě zde!

Tel Aviv, Izrael
7 prosinec — 14 prosinec
Stejné místo odevzdání
Tel Aviv, Izrael
st 7/12
poledne
st 14/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky pronájmu aut Izrael nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Izrael

Auta Malý vůz

487 Kč - 2 418 Kč

Všechny typy aut

1 252 Kč - 6 374 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Izrael je 1 449 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Izrael pronajmout, je února. Cena pouhých 487 Kč na den je o 67% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 38 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Izrael. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Izrael se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Izrael

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Izrael

Pronájem aut Izrael

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Izrael a buďte připraveni na další cestu

Společnost Sunnycars má v destinaci Izrael nejvíce autopůjčoven. V současné době má zde 65 poboček, které najdete na letištích a ve městech po celé zemi. Tel Aviv je jedním z nejnavštěvovanějších měst v destinaci Izrael a neměli byste zde mít problém pronajmout si auto z jedné z 10 poboček společnosti Sunnycars, které najdete po celém městě.

Řidiči v destinaci Izrael, včetně řidičů z jiných zemí, jsou povinni jezdit vpravo. Berte na vědomí, že jízda na opačné straně silnice může vést k porušení pravidel silniční dopravy, ale také k vážným nehodám.

V roce 2019 se destinace Izrael umístila na 46. místě ze 137 zemí s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Izrael získala skóre kvality silnic ve výši 4,6, na škále od 1 do 7, kdy 7 představuje to nejlepší možné skóre.

V destinaci Izrael je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Je však důležité zkontrolovat místní zákony platné v daném regionu či zemi, protože se v nich tento limit někdy může lišit. Povolený objem alkoholu v krvi v destinaci Izrael také závisí na věku, zkušenostech s řízením a na tom, zda řídíte komerční vozidlo. V destinaci Izrael platí přísné zákony s ohledem na osoby, které řídí pod vlivem alkoholu a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Economy je oblíbeným typem vozu, kteří si cestovatelé do destinace Izrael pronajímají. Podle našich údajů Economy preferuje 54 % našich uživatelů v porovnání s dalšími typy vozů. Mohou při tom zohledňovat aktivity, které si naplánovali a počasí ve městě, které navštívili. Plánujete-li si v destinaci Izrael pronajmout Economy, můžete očekávat, že vás přijde na 1 154 Kč na den.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Izrael 45,69 Kč za litr. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Izrael, zvažte návštěvu destinace Alžírsko. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,74 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 69,11 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Izrael

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Izrael

Objevte více pronájmů aut Střední východ

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Střední východ

Začněte plánovat cestu na Izrael


Proč používat momondo?

K rezervaci auta k pronájmu v destinaci Izrael doporučujeme stránky momondo – ušetříte tak čas i peníze. momondo vyhledá a umožní vám porovnat ceny a podmínky aut k pronájmu z tisíce stránek autopůjčoven.

Stránky momondo vám umožní najít skvělé nabídky pronájmu aut v destinaci Izrael prostřednictvím filtrů. Zužte vyhledávání na základě ceny a mapy, ale také podmínek týkajících se paliva či najetých kilometrů, mezi mnoha dalšími.

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Izrael se zrušením rezervace zdarma.

Samozřejmě. Stránky momondo tuto možnost při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Izrael nabízejí.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Izrael.

Neomezený počet najetých kilometrů je možnost, kterou stránky momondo s ohledem na pronájem aut v destinaci Izrael nabízejí.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.