Najděte levné lety do Patras

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 11/12
ne 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Patras

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Patras a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Patras?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Patras přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Zakynthos Dionsios Salomos zabere v průměru 2hod 25min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Zakynthos Dionsios Salomos zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Patras

Nejlepší cena letenky do destinace Patras byla 270 Kč/osobu, z města Vídeň, což je o 93 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Patras. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Patras z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Jako další možné letiště pro let do destinace Patras lze také zvážit letiště Letiště Zakynthos Dionsios Salomos, Letiště Argostoli Cephalonia, Letiště Préveza Aktion, Letiště Kalamata nebo Letiště Vólos Nea Anchialos.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Patras letiště Letiště Kalamata, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 351 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Patras?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Patras

Které letecké společnosti létají do destinace Patras?

Smartwings je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Patras vybere většina uživatelů stránek momondo. Czech Airlines, Ryanair a Aegean Airlines jsou pro let Česká republika–Patras také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Patras na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Začněte plánovat cestu do destinace Patras


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Patras je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Patras.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Patras lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Patras vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Patras. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.