Najděte levné lety do Janov

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
so 13/8
so 20/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Janov

Najděte nejlevnější lety na letiště Janov z města či letiště blízko vás
Praha
Milán Letiště Malpensa

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Janov

Praha (PRG) – Pisa (PSA)

Lety Praha - Janov jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Pisa Letiště Galileo Galilei. Průměrná cena je 1 503 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Janov?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Janov za 458 Kč/osobu, což je o 84 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Janov. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Janov z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Janov není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Janov, zvažte možnost letu na letiště Cuneo Letiště Levaldigi (106 km od centra města Janov), Milán Letiště Linate (119 km od centra města Janov), Letiště Turín (135 km od centra města Janov), Milán Letiště Malpensa (137 km od centra města Janov) nebo Bergamo Letiště Orio al Serio (153 km od centra města Janov).

Pro letiště Bergamo Letiště Orio al Serio můžete najít nabídky v průměru za 1 268 Kč na osobu, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Janov?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Janov

Které letecké společnosti létají do destinace Janov?

Na trase Česká republika–Janov mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Lufthansa a ITA Airways. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Janov nabízet pravidelné lety.

Lety Lufthansa do destinace Janov

Lufthansa je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Janov. Každý týden do destinace Janov provozuje 11 letů, většinou z odletového místa Letiště Mnichov. Ceny letenek se společností Lufthansa budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 3 428 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Lufthansa od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 7,2/10, na základě 341 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Janov


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Janov je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Janov.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Janov, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Janov.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Janov a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Další cestovní třídy letů do destinace Janov

Explore alternative premium cabin options for your flight to Janov

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.