Najděte levné lety do Janov

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Janov

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Janov a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Janov nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Janov je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 2 678 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci březen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Janov zarezervovat v měsíci prosinec. Lety do destinace Janov v měsíci prosinec sice nejsou tak levné jako lety v měsíci březen, ale průměrná cena je okolo 2 922 Kč.

Který let do destinace Janov je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Janov za 427 Kč/osobu, což je o 88 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Janov. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Janov z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Janov?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Janov přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Milán Letiště Malpensa zabere v průměru 1hod 25min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Milán Letiště Malpensa zabere v průměru 8hod 40min. Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště Janov

Najděte nejlevnější lety na letiště Janov z města či letiště blízko vás
Praha
Janov

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Janov

Praha (PRG) – Bergamo (BGY)

Lety Praha - Janov jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bergamo Letiště Orio al Serio. Průměrná cena je 1 351 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - JANOVbřezenO 39 % levnějšíLet Praha - Janov stojí v měsíci březen v průměru jen 2 678 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - JANOVkvětenO 92% dražšíCena letů Praha - Janov je v měsíci květen přibližně 8 345 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - JANOVlistopadO 485 % uživatelů navštívilo městoV měsíci listopad vyhledává lety Praha - Janov více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Janov

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Janov není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Janov, zvažte možnost letu na letiště Cuneo Letiště Levaldigi (106 km od centra města Janov), Letiště Parma (116 km od centra města Janov), Milán Letiště Linate (119 km od centra města Janov), Milán Letiště Malpensa (137 km od centra města Janov) nebo Bergamo Letiště Orio al Serio (153 km od centra města Janov).

Pro letiště Bergamo Letiště Orio al Serio můžete najít nabídky v průměru za 1 934 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Janov

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Janov

Které letecké společnosti létají do destinace Janov?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Janov

Které letecké společnosti létají do destinace Janov?

Na trase Česká republika–Janov mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, Wizz Air, Czech Airlines a easyJet. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Janov nabízet pravidelné lety.

Lety Lufthansa do destinace Janov

Lufthansa je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Janov. Každý týden do destinace Janov provozuje 6 letů, většinou z odletového místa Letiště Mnichov. Ceny letenek se společností Lufthansa budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 3 350 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Lufthansa od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 7,0/10, na základě 540 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Janov


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Janov je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Janov.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Janov, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Janov.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Janov a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.