Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Tirana, Tirane

Hledáte levný pronájem aut v destinaci Tirana, Tirane? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
so 1/6
so 8/6

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Tirana, Tirane

Najděte skvělé nabídky oblíbených druhů aut k pronájmu Tirana, Tirane
Ekonomická třída541 Kč/den
Nižší střední třída480 Kč/den
Střední třída503 Kč/den
Standard902 Kč/den
Mini412 Kč/den
Osobní dodávka1 998 Kč/den
SUV nižší střední třídy639 Kč/den
SUV střední třídy989 Kč/den
Nejlepší sazby nalezené uživateli momondo za posledních 48 hodin

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Tirana

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Tirana

Která autopůjčovna je v destinaci Tirana nejlevnější?

Nejlevnější auta k pronájmu v destinaci Tirana lze obecně najít se společností Final Rentals. Při rezervaci se společností Final Rentals můžete najít auta k pronájmu už od 265 Kč/den. Průměrná cena pronájmu auta v destinaci Tirana je 641 Kč/den.

Jaké auto si většina lidí in Tirana pronajímá?

Na základě našich údajů je Volkswagen up! nejoblíbenějším modelem auta, které si cestující in Tiranapronajímají. Naši uživatelé pronájem vozu Volkswagen up! in Tirana našli už od 419 Kč/den, ale v průměru můžete očekávat cenu okolo 650 Kč/den. Dalším oblíbeným vozem, který si in Tirana můžete pronajmout je Hyundai i10, za průměrnou cenu 639 Kč/den a sníženou cenu už od 353 Kč/den.

Nabídky pronájmu aut Tirana, Tirane nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Tirana

Malý vůzaut

320 Kč - 1 286 Kč

Všechny typy aut

320 Kč - 1 910 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Tirana, Albánie je 638 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Tirana, Albánie pronajmout, je prosince. Cena pouhých 320 Kč na den je o 50% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 27 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Tirana. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tirana se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Tirana nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Tirana, Albánie je 1 115 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Tirana, Albánie pronajmout, je března. Cena pouhých 656 Kč na den je o 42% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 22 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Tirana. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tirana se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Tirana nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci Tirana, Albánie je 1 220 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci Tirana, Albánie pronajmout, je března. Cena pouhých 1 733 Kč na den je o 41% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 29 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Tirana. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tirana se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Tirana, Albánie je 911 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Tirana, Albánie pronajmout, je ledna. Cena pouhých 692 Kč na den je o 25% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 5 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Tirana. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tirana se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Tirana nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Tirana, Albánie je 1 605 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Tirana, Albánie pronajmout, je února. Cena pouhých 1 240 Kč na den je o 23% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 46 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Tirana. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tirana se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie dodávka v destinaci Tirana nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Skoda Citigo
nebo podobný – Mini
Až 2 pasažéři

517 Kč/den

1 červen–8 červen
Skoda Citigo
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

577 Kč/den

1 červen–8 červen
Skoda Fabia
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

640 Kč/den

1 červen–8 červen
Opel Crossland X

Rejstřík autopůjčoven Tirana

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Tirana, Tirane

Enterprise Rent-A-Car

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

6,6

Komfort

6,0

Celkové hodnocení

6,6

Vyzvednutí/odevzdání

6,6

Value

6,6

SURPRICE CAR RENTAL

10 autopůjčoven
Přehled

Čistota

6,8

Komfort

7,2

Celkové hodnocení

6,4

Vyzvednutí/odevzdání

5,2

Value

6,8

Sixt

4 autopůjčovny
Přehled

Čistota

6,8

Komfort

6,5

Celkové hodnocení

6,3

Vyzvednutí/odevzdání

6,5

Value

5,5

ADDCAR RENTAL

3 autopůjčovny
Přehled

Čistota

6,0

Komfort

5,3

Celkové hodnocení

4,0

Vyzvednutí/odevzdání

4,0

Value

4,6

GREEN MOTION

5 autopůjčoven

Autovia

4 autopůjčovny

SICILY BY CAR

4 autopůjčovny

Sunnycars

4 autopůjčovny

Pronájem auta v destinaci Tirana v kostce

Najděte informace o skvělých nabídkách pronájmu aut, oblíbených autopůjčovnách a nejlepších typech aut pro vaši návštěvu destinace Tirana.

Nejoblíbenější autopůjčovna

CarWiz

Oblíbené typy aut

Economy, Mini, SUV

Nejlevnější auto k pronájmu

387 Kč

Nejoblíbenější model

Volkswagen up!
Nejoblíbenější autopůjčovnou v destinaci Tirana na stránkách momondo je tento měsíc CarWiz. Mezi další oblíbené autopůjčovny patří SURPRICE CAR RENTAL a AcaRent.
Autopůjčovny v destinaci Tirana v posledních 72 hodinách nabídly následující typy vozů: Economy, Mini, SUV.
Nejnižší cena pronájmu auta v destinaci Tirana je 387 Kč/den. V tomto regionu můžete očekávat průměrné ceny od 617 Kč/den.
Nejoblíbenějším modelem auta k pronájmu v destinaci Tirana je v posledních 7 dnech Volkswagen up!. Uživatelé našich stránek jako alternativu vybírají také Hyundai i10.

Pronajaté auto v destinaci Tirana – nejčastější dotazy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Tirana a buďte připraveni na další cestu

Kolik stojí pronájem auta v destinaci Tirana, Albánie v měsíci červen?

Za pronájem auta na víkend v destinaci Tirana červen je průměrná cena 742 Kč, ale levnější nabídky začínají už od 299 Kč. Uživatelé zaznamenali, že nabídky týdenního pronájmu na červen v destinaci Tirana jsou v průměru 934 Kč - ale byly k dispozici nabídky již za 464 Kč, v závislosti na termínech a typu vozidla.

Bude mi v případě zrušení rezervace pronájmu auta v destinaci Tirana, Albánie účtován poplatek?

Každá autopůjčovna v destinaci Tirana má jiné podmínky zrušení rezervace. Na stránkách momondo vždy ve výsledcích vyhledávání aut zobrazíme, zda daná autopůjčovna účtuje poplatek za zrušení rezervace. Mezi některé z předních autopůjčoven v destinaci Tirana patří Thrifty, MEXRENTACAR a Budget, zkontrolujte si tedy, zda nabízí zrušení rezervace zdarma.

Jaká je nejvyšší povolená rychlost v destinaci Tirana, Albánie?

Nejvyšší povolená rychlost v destinaci Tirana je 40 km/h, pokud není na silničním značení uvedeno jinak. Tirana má také nejvyšší povolenou rychlost mimo obec 90 km/h, která je přísně hlídána. Pokud řídíte v destinaci Tirana na dálnici, berte na vědomí, že obecně je zde povolená rychlost 110 km/h.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Tirana?

Ceny pro aut v destinaci Tirana jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Tiranavyhledává?

Od měsíce května 2024, si lze pro aut v destinaci Tirana vybírat z 128 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Tirana?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Tirana, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Tirana?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Tirana musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Tirana použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Tirana použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Tirana?

Poté, co vyhledáte pronájmy aut v destinaci Tirana, vám stránky momondo zobrazí příslušné výsledky a umožní vám najít ty nejlepší nabídky prostřednictvím filtrů. Díky nim můžete vyhledávání zúžit podle typu vozu, ceny, autopůjčovny a různých podmínek, které se na pronájem auta mohou vztahovat.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Tirana se zrušením rezervace zdarma?

Ano, samozřejmě! Stránky momondo mají speciální filtr, díky kterému mohou uživatelé vyhledávat konkrétně pronájmy aut v destinaci Tirana se zrušením rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Tirana auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Tirana na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Tirana, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit konkrétní nabídky autopůjčoven, které nabízejí důkladnější dezinfekci aut v destinaci Tirana.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Tirana s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Tirana s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Tirana

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
so 1/6
poledne
so 8/6
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Tirana