Porovnání vozů
Recenze
Autopůjčovny
FAQs

Pronájem aut Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles

Najděte a porovnejte skvělé nabídky pronájmu aut Thrifty na Mezinárodní letiště Los Angeles

Los Angeles, CA, Spojené státy - Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)
9 březen — 16 březen
Los Angeles, CA, Spojené státy - Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)
so 9/3
poledne
so 16/3
poledne
Věk řidiče
Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!

Pronájem aut Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles

Najděte perfektní auto k pronájmu s momondo

Malý vůz cars

766 Kč - 1 630 Kč

Všechny typy aut

917 Kč - 1 995 Kč

Nejlepší doba, kdy si vůz typu malý vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je duben, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 766 Kč na den. 766 Kč na den je o 28 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu malý vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 060 Kč. Ačkoliv duben je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu malý vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, září představuje nejdražší měsíc. I během měsíce září však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu malý vůz car od společnosti Thrifty, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu střední vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je březen, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 729 Kč na den. 729 Kč na den je o 54 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu střední vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 595 Kč. Ačkoliv březen je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu střední vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, září představuje nejdražší měsíc. I během měsíce září však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu střední vůz car od společnosti Thrifty, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu velký vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je srpen, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 993 Kč na den. 993 Kč na den je o 37 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu velký vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 566 Kč. Ačkoliv srpen je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu velký vůz car od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, červen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce červen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu velký vůz car od společnosti Thrifty, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu SUV od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 858 Kč na den. 858 Kč na den je o 41 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu SUV od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 463 Kč. Ačkoliv leden je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu SUV od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, září představuje nejdražší měsíc. I během měsíce září však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu SUV od společnosti Thrifty, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.


Recenze Thrifty

5,7
UspokojivýZaloženo na 293 ověřených recenzích hostů
6,5Komfort
5,4Vyzvednutí/odevzdání
6,6Čistota
6,0Kvalita versus cena


Autopůjčovny Thrifty v blízkosti Mezinárodní letiště Los Angeles

Níže najdete podrobnosti každé pobočky Thrifty v blízkosti Mezinárodní letiště Los Angeles,včetně adresy a telefonního čísla.
Zobrazit autopůjčovny Thrifty v blízkosti Mezinárodní letiště Los Angeles

Nejčastější dotazy týkající se pronájmu aut od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles

Kolik stojí pronájem auta od společnosti Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles?

Pronájem auta Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles vás přijde v průměru na 801 Kč za den. V průměru za pronájem auta v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles zaplatíte 801 Kč za den. V závislosti na roční době a typu auta, který si pronajmete, můžete zaplatit až 2 190 Kč za den nebo pouhých 725 Kč za den. Pro ceny pronájmu aut Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles je běžná fluktuace okolo 68 %.

Jaký je nejlevnější typ vozu Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles?

Kategorie Intermediate či podobný je nejoblíbenějším typem auta k pronájmu od společnosti Thriftyv destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles. Tento typ si vybírá 29 % našich uživatelů. Pronájem vozu Thrifty kategorie Intermediate v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles přijde v průměru na 1 185 Kč/den. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na době cesty a autě, které si vyberete.

Kde v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles najdu autopůjčovnu Thrifty?

Pokud letíte na Mezinárodní letiště Los Angeles, nejbližší autopůjčovna Thrifty je na adrese 9000 Airport Boulevard. Autopůjčovnu lze kontaktovat na čísle +1 310 258 3000.

Nabízí Thrifty kyvadlovou dopravu nebo vyzvednutí z Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)?

Ano, pokud letíte na Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX), Thrifty nabízí kyvadlovou dopravu.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Los Angeles

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Najděte lepší výsledky pro cestu Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)


Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
Auta v Mezinárodní letiště Los Angeles
so 9/3
poledne
so 16/3
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem