Porovnání vozů
Recenze
Autopůjčovny
FAQs

Pronájem aut Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles

Najděte a porovnejte skvělé nabídky pronájmu aut Dollar na Mezinárodní letiště Los Angeles

Los Angeles, CA, Spojené státy - Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)
8 březen — 15 březen
Los Angeles, CA, Spojené státy - Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)
pá 8/3
poledne
pá 15/3
poledne
Věk řidiče
Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!

Pronájem aut Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles

Najděte perfektní auto k pronájmu s momondo

Malý vůz cars

787 Kč - 2 337 Kč

Všechny typy aut

838 Kč - 2 012 Kč

Nejlepší doba, kdy si vůz typu malý vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 787 Kč na den. 787 Kč na den je o 35 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu malý vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 218 Kč. Ačkoliv leden je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu malý vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, červen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce červen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu malý vůz car od společnosti Dollar, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu střední vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 755 Kč na den. 755 Kč na den je o 42 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu střední vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 300 Kč. Ačkoliv leden je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu střední vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, září představuje nejdražší měsíc. I během měsíce září však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu střední vůz car od společnosti Dollar, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu velký vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je únor, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 850 Kč na den. 850 Kč na den je o 32 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu velký vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 252 Kč. Ačkoliv únor je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu velký vůz car od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, březen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce březen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu velký vůz car od společnosti Dollar, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu SUV od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 770 Kč na den. 770 Kč na den je o 43 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu SUV od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles, tedy 1 339 Kč. Ačkoliv leden je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu SUV od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles pronajmout, říjen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce říjen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu SUV od společnosti Dollar, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.


Recenze Dollar

5,1
UspokojivýZaloženo na 232 ověřených recenzích hostů
6,4Čistota
5,6Kvalita versus cena
6,1Komfort
4,8Vyzvednutí/odevzdání


Autopůjčovny Dollar v blízkosti Mezinárodní letiště Los Angeles

Níže najdete podrobnosti každé pobočky Dollar v blízkosti Mezinárodní letiště Los Angeles,včetně adresy a telefonního čísla.
Zobrazit autopůjčovny Dollar v blízkosti Mezinárodní letiště Los Angeles

Nejčastější dotazy týkající se pronájmu aut od společnosti Dollar na letišti Mezinárodní letiště Los Angeles

Kolik stojí pronájem auta od společnosti Dollar v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles?

Pronájem auta Dollar v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles vás přijde v průměru na 919 Kč za den. V průměru za pronájem auta v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles zaplatíte 919 Kč za den. V závislosti na roční době a typu auta, který si pronajmete, můžete zaplatit až 1 641 Kč za den nebo pouhých 755 Kč za den. Pro ceny pronájmu aut Dollar v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles je běžná fluktuace okolo 55 %.

Jaký je nejlevnější typ vozu Dollar v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles?

Kategorie Intermediate či podobný je nejoblíbenějším typem auta k pronájmu od společnosti Dollarv destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles. Tento typ si vybírá 27 % našich uživatelů. Pronájem vozu Dollar kategorie Intermediate v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles přijde v průměru na 1 173 Kč/den. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na době cesty a autě, které si vyberete.

Kde v destinaci Mezinárodní letiště Los Angeles najdu autopůjčovnu Dollar?

Pokud letíte na Mezinárodní letiště Los Angeles, nejbližší autopůjčovna Dollar je na adrese 5855 West Century Boulevard. Autopůjčovnu lze kontaktovat na čísle +1 310 212 6019.

Nabízí Dollar kyvadlovou dopravu nebo vyzvednutí z Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)?

Ano, pokud letíte na Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX), Dollar nabízí kyvadlovou dopravu.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Los Angeles

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Najděte lepší výsledky pro cestu Mezinárodní letiště Los Angeles (LAX)


Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
Auta v Mezinárodní letiště Los Angeles
pá 8/3
poledne
pá 15/3
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem