Pronájem aut Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca

Najděte a porovnejte skvělé nabídky pronájmu aut Goldcar Rental SP na Letiště Palma de Mallorca

Palma de Mallorca, Španělsko - Letiště Palma de Mallorca (PMI)
28 září — 5 říjen
Stejné místo odevzdání
Palma de Mallorca, Španělsko - Letiště Palma de Mallorca (PMI)
čt 28/9
poledne
čt 5/10
poledne

Pronájem aut Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca

Najděte perfektní auto k pronájmu s momondo

Auta Malý vůz

95 Kč - 1 054 Kč

Všechny typy aut

95 Kč - 1 072 Kč

Nejlepší doba, kdy si vůz typu Malý vůz od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca pronajmout, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 95 Kč na den. 95 Kč na den je o 81 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu Malý vůz od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca, tedy 510 Kč. Ačkoliv leden je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu Malý vůz od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca pronajmout, červen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce červen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu Malý vůz od společnosti Goldcar Rental SP, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu SUV od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca pronajmout, je leden, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 95 Kč na den. 95 Kč na den je o 80 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu SUV od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca, tedy 470 Kč. Ačkoliv leden je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu SUV od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca pronajmout, duben představuje nejdražší měsíc. I během měsíce duben však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu SUV od společnosti Goldcar Rental SP, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

380 Kč/den

7 říjen–13 říjen
Citroen C3
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

384 Kč/den

7 říjen–13 říjen
Opel Crossland X

Recenze Goldcar Rental SP

3,6
NevalnýZaloženo na 1 ověřené recenzi hostů
2,0Komfort
6,0Kvalita versus cena
6,0Čistota
2,0Vyzvednutí/odevzdání


Autopůjčovny Goldcar Rental SP v blízkosti Letiště Palma de Mallorca

Níže najdete podrobnosti každé pobočky Goldcar Rental SP v blízkosti Letiště Palma de Mallorca,včetně adresy a telefonního čísla.
Zobrazit autopůjčovny Goldcar Rental SP v blízkosti Letiště Palma de Mallorca
Disseminat Aeropuerto son Sant Jo
+34 918 34 14 00

Nejčastější dotazy týkající se pronájmu aut od společnosti Goldcar Rental SP na letišti Letiště Palma de Mallorca

Kolik stojí pronájem auta od společnosti Goldcar Rental SP v destinaci Letiště Palma de Mallorca?

Pronájem auta Goldcar Rental SP v destinaci Letiště Palma de Mallorca vás přijde v průměru na 539 Kč za den. V průměru za pronájem auta v destinaci Letiště Palma de Mallorca zaplatíte 539 Kč za den. V závislosti na roční době a typu auta, který si pronajmete, můžete zaplatit až 1 903 Kč za den nebo pouhých 415 Kč za den. Pro ceny pronájmu aut Goldcar Rental SP v destinaci Letiště Palma de Mallorca je běžná fluktuace okolo 79 %.

Jaký je nejlevnější typ vozu Goldcar Rental SP v destinaci Letiště Palma de Mallorca?

Kategorie Economy či podobný je nejoblíbenějším typem auta k pronájmu od společnosti Goldcar Rental SPv destinaci Letiště Palma de Mallorca. Tento typ si vybírá 41 % našich uživatelů. Pronájem vozu Goldcar Rental SP kategorie Economy v destinaci Letiště Palma de Mallorca přijde v průměru na 560 Kč/den. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na době cesty a autě, které si vyberete.

Kde v destinaci Letiště Palma de Mallorca najdu autopůjčovnu Goldcar Rental SP?

Nejbližší autopůjčovna Goldcar Rental SP v okolí Letiště Palma de Mallorca se nachází na adrese Disseminat Aeropuerto son Sant Jo a můžete ji kontaktovat na čísle +34 918 34 14 00.

Nabízí Goldcar Rental SP kyvadlovou dopravu nebo vyzvednutí z Letiště Palma de Mallorca (PMI)?

Ano, Goldcar Rental SP má k dispozici službu vyzvednutí z Letiště Palma de Mallorca (PMI).


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Palma de Mallorca

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.