Najděte levné lety do New York

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do New York

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do New York

Nejlepší cena jednosměrné letenky

4 729 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

8 800 Kč

Nejkratší doba letu

14hod 15min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–New York za posledních 72 hodin je 4 729 Kč (Praha Letiště Václav Havel–New York Letiště JFK).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–New York za posledních 72 hodin je 8 800 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Newark Letiště Newark Liberty).
Nejrychlejší let Česká republika–New York trvá 14hod 15min (Praha Letiště Václav Havel–New York Letiště JFK).
Do destinace New York nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně TAP AIR PORTUGAL a Vueling.

Užitečné informace a trendy týkající se letů New York

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace New York a naplánujte si cestu co nejlépe

Kolik stojí letenka do destinace Stát New York?

Lety do destinace Stát New York bylo v nedávné době na stránkách momondo možné najít už za 6 859 Kč. Nicméně průměrná cena bývá okolo 14 644 Kč a za dobrou nabídku lze považovat 13 713 Kč či méně. Nejdražší cena, na kterou jsme v minulém týdnu narazili, je 25 796 Kč. Nicméně takto vysoké ceně se můžete vyhnout, v závislosti na odletovém letišti, vybrané letecké společnosti a předstihu, s jakým si let zarezervujete.
See prices from:

Jak dlouho trvá let Česká republika–Stát New York?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Stát New York přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–New York Letiště JFK zabere v průměru 11hod 05min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–New York Letiště JFK zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Stát New York nejvýhodnější?

středu a pátek jsou nejlepšími dny, kdy letět do destinace Stát New York, ceny letenek totiž bývají v tento den v rámci týdne nejnižší. Nejdražším dnem v týdnu pro let do destinace Stát New York je neděli.

Které letecké společnosti létají do destinace Stát New York?

Lety do destinace Stát New York nabízí 18 letecké společnosti/společností. Nejste si jisti, kterou si vybrat, zvažte Delta, Air France nebo Virgin Atlantic, jež jsou mezi uživateli našich stránek nejoblíbenější. Nejoblíbenější společností je společnost Delta, kterou si k letu vybralo 18 % uživatelů stránek momondo.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Stát New York

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Stát New York – Česká republika nejlevnější
New York
New York

Nejlepší doba pro let do destinace New York

Při rezervaci letenky do destinace New York mějte na paměti, že se ceny mohou lišit v závislosti na městu či letišti, na které se chystáte letět, a v závislosti na měsíci vaší návštěvy.

Nejoblíbenější město v destinaci New York

99 % uživatelů momondo, kteří cestují do destinace New York, přiletí do města New York. Průměrná cena letenky (New York) je 872 Kč.


Užitečné informace týkající se letů do destinace Stát New York

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Stát New York

Lety do destinace Stát New York můžete najít již od 1 409 Kč/na osobu, v závislosti na tom, ze kterého letiště odlétáte. Lety do destinace Stát New York stojí v průměru 11 354 Kč/na osobu.

Hledáte-li nejrychlejší cestu autem z příletového letiště k New York City Center, doporučujeme New York Letiště JFK nebo Newark Letiště Newark Liberty, která jsou dané oblasti nejblíže.

Teploty v destinaci Stát New York se pohybují od 1 °C do 25 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Stát New York je červenec a nejchladnějším měsícem v destinaci Stát New York je leden. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících únor, leden nebo listopad, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Stát New York? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Stát New York.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Stát New York

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Stát New York z letiště blízko vás.

Další cestovní třídy letů do destinace Stát New York

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Stát New York

Nejlevnější letové trasy do destinace Stát New York

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Stát New York, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaNewark11hod 30min8 800 Kč
PrahaNew York11hod 05min8 851 Kč
PrahaNew Windsor25hod 40min11 456 Kč

Oblíbené trasy do destinace Stát New York

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Stát New York za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - New York
Nejkratší doba letu11hod 30min
Nejlevnější cena8 800 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Stát New York


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace New York. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace New York s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace New York mohli učinit informované rozhodnutí.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace New York, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace New York a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.