Najděte levné lety na letiště Netaji Subhas Chandra

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Kalkata

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Kalkata a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Kalkata nejlevnější?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Kalkata. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 10 553 Kč. Pokud destinaci Kalkata nejste schopni navštívit v měsíci únor, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc září. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 12 799 Kč.

Zobrazit ceny od:


Nejlevnější letenky na letiště Kalkata

Najděte nejlevnější lety na letiště Kalkata z města či letiště blízko vás
Praha
Kalkata

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Kalkata

Praha (PRG) – Kalkata (CCU)

Lety Praha - Kalkata jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra. Průměrná cena je 20 603 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KALKATAúnorO 49 % levnějšíLet Praha - Kalkata stojí v měsíci únor v průměru jen 10 553 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KALKATAříjenO 31% dražšíCena letů Praha - Kalkata je v měsíci říjen přibližně 26 972 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KALKATAzáříO 709 % uživatelů navštívilo městoV měsíci září vyhledává lety Praha - Kalkata více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Další cestovní třídy letů do destinace Kalkata

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Kalkata

Které letecké společnosti létají do destinace Kalkata?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kalkata

Které letecké společnosti létají do destinace Kalkata?

Pro let na trase Česká republika–Kalkata si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají tuto oblíbenou leteckou společnost: Turkish Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s touto leteckou společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Kalkata

Do destinace Kalkata lze v běžném týdnu najít 7 Turkish Airlines letů. Nejčastějším místem odletu bývá Bombaj Letiště Chhatrapati Shivaji a nejvýhodnější cena letu s Turkish Airlines nalezená na stránkách momondo je 15 252 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Kalkata). Společnost Turkish Airlines získala hodnocení 8,0 na základě 166 recenzí uživatelů na stránkách momondo.


Začněte plánovat cestu do destinace Kalkata


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Kalkata je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Kalkata rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Kalkata lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Kalkata. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Kalkata, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Kalkata a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.