Najděte levné lety na letiště Netaji Subhas Chandra

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
so 13/8
so 20/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Kalkata

Najděte nejlevnější lety na letiště Kalkata z města či letiště blízko vás
Praha
Kalkata

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Kalkata

Praha (PRG) – Kalkata (CCU)

Lety Praha - Kalkata jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra. Průměrná cena je 18 386 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KALKATAúnorO 31 % levnějšíLet Praha - Kalkata stojí v měsíci únor v průměru jen 11 646 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KALKATAčervenO 62% dražšíCena letů Praha - Kalkata je v měsíci červen přibližně 27 263 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KALKATAdubenO 546 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Kalkata více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Kalkata?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Kalkata. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 11 646 Kč. Pokud destinaci Kalkata nejste schopni navštívit v měsíci únor, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc listopad. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 13 307 Kč.Které letecké společnosti létají do destinace Kalkata?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kalkata

Které letecké společnosti létají do destinace Kalkata?

Pro let na trase Česká republika–Kalkata si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají tuto oblíbenou leteckou společnost: Turkish Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s touto leteckou společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Kalkata

Do destinace Kalkata lze v běžném týdnu najít 14 Turkish Airlines letů. Nejčastějším místem odletu bývá Bombaj Letiště Chhatrapati Shivaji a nejvýhodnější cena letu s Turkish Airlines nalezená na stránkách momondo je 16 831 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–Kalkata). Společnost Turkish Airlines získala hodnocení 8,1 na základě 135 recenzí uživatelů na stránkách momondo.


Začněte plánovat cestu do destinace Kalkata


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Kalkata je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Kalkata rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Kalkata lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Kalkata. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Kalkata, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Kalkata a upozornit vás na případné změny.


Další cestovní třídy letů do destinace Kalkata

Explore alternative premium cabin options for your flight to Kalkata

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.