Levné letenky z Krasnodar na letiště Václav Havel od 7 972 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 9/12
pá 16/12

Informace o letu Krasnodar – Praha

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Krasnodar – Praha

Nejkratší doba letu

6hod 55min

Přímé lety

Žádné

Letiště Praha

1 letiště
Nejrychlejší let Krasnodar – Praha trvá 6hod 55min
Pro trasu Krasnodar – Praha nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Letiště Krasnodar - Praha Letiště Václav Havel.
V blízkosti destinace Praha je 1 letiště: Praha Letiště Václav Havel (PRG)

Jak pořídit nejlevnější letenku Krasnodar – Praha

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který den je pro let Krasnodar–Praha nejlevnější?

neděle. Nejlevnější letový den je většinou neděle. Nejdražší den bývá většinou neděle

Která letecká trasa Krasnodar–Praha je nejlevnější?

Krasnodar - Praha Letiště Václav Havel. Let Krasnodar–Praha Letiště Václav Havel pro nejlepší ceny letenek Krasnodar–Praha

  • Umožňují letecké společnosti nabízející lety Krasnodar–Praha Letiště Václav Havel flexibilní změny rezervace s ohledem na pandemii koronaviru COVID-19?

    S ohledem na globální dopad onemocnění COVID-19 mohou některé z našich partnerských leteckých společností nabízejících lety Krasnodar–Praha Letiště Václav Havel, jako například Ural Airlines, nabízet flexibilní změny rezervace. Prohlédněte si na našich stránkách všechny letecké společnosti, které tyto flexibilní možnosti rezervace nabízejí.

  • Jak dlouhá je trasa Krasnodar – Praha Letiště Václav Havel letadlem?

    Let Krasnodar – Praha Letiště Václav Havel zabere přibližně 1914,6 km.


Lety do ostatních měst Česká republika

Odezněla vaše láska pro destinaci Praha? Podívejte se na letenky do dalších měst Česká republika

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu Krasnodar–Praha je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Praha rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety na trase Krasnodar–Praha, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Krasnodar–Praha. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Krasnodar–Praha hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Praha a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.