Pronájem aut Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco

Najděte a porovnejte skvělé nabídky pronájmu aut Thrifty na Mezinárodní letiště San Francisco

San Francisco, CA, Spojené státy - Mezinárodní letiště San Francisco (SFO)
5 říjen — 12 říjen
Stejné místo odevzdání
San Francisco, CA, Spojené státy - Mezinárodní letiště San Francisco (SFO)
čt 5/10
poledne
čt 12/10
poledne
Věk řidiče

Pronájem aut Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco

Najděte perfektní auto k pronájmu s momondo

Střední vůz

985 Kč - 2 008 Kč

Všechny typy aut

1 183 Kč - 2 205 Kč

Nejlepší doba, kdy si vůz typu Střední vůz od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco pronajmout, je červen, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 985 Kč na den. 985 Kč na den je o 22 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu Střední vůz od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco, tedy 1 260 Kč. Ačkoliv červen je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu Střední vůz od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco pronajmout, květen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce květen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu Střední vůz od společnosti Thrifty, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.

Nejlepší doba, kdy si vůz typu SUV od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco pronajmout, je únor, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 1 183 Kč na den. 1 183 Kč na den je o 34 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu SUV od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco, tedy 1 786 Kč. Ačkoliv únor je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu SUV od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco pronajmout, srpen představuje nejdražší měsíc. I během měsíce srpen však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu SUV od společnosti Thrifty, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.


Recenze Thrifty

6,1
O.K.Založeno na 276 ověřených recenzích hostů
6,0Vyzvednutí/odevzdání
7,3Čistota
7,0Komfort
6,1Kvalita versus cena


Autopůjčovny Thrifty v blízkosti Mezinárodní letiště San Francisco

Níže najdete podrobnosti každé pobočky Thrifty v blízkosti Mezinárodní letiště San Francisco,včetně adresy a telefonního čísla.
Zobrazit autopůjčovny Thrifty v blízkosti Mezinárodní letiště San Francisco
780 Mcdonnell Rd
+1 877 283 0898

Nejčastější dotazy týkající se pronájmu aut od společnosti Thrifty na letišti Mezinárodní letiště San Francisco

Kolik stojí pronájem auta od společnosti Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště San Francisco?

Pronájem auta Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště San Francisco vás přijde přibližně na 1 362 Kč/den. V závislosti na roční době může být cena pronájmu pouhých 1 082 Kč/den, ale také až 1 846 Kč/den, což je 42% cenový rozdíl.

Jaký je nejlevnější typ vozu Thrifty v destinaci Mezinárodní letiště San Francisco?

Kategorie SUV či podobný je nejoblíbenějším typem auta k pronájmu od společnosti Thriftyv destinaci Mezinárodní letiště San Francisco. Tento typ si vybírá 37 % našich uživatelů. Pronájem vozu Thrifty kategorie SUV v destinaci Mezinárodní letiště San Francisco přijde v průměru na 1 371 Kč/den. Berte prosím na vědomí, že ceny se mohou lišit v závislosti na době cesty a autě, které si vyberete.

Kde v destinaci Mezinárodní letiště San Francisco najdu autopůjčovnu Thrifty?

Pokud letíte na Mezinárodní letiště San Francisco, nejbližší autopůjčovna Thrifty je na adrese 780 Mcdonnell Rd. Autopůjčovnu lze kontaktovat na čísle +1 877 283 0898.

Nabízí Thrifty kyvadlovou dopravu nebo vyzvednutí z Mezinárodní letiště San Francisco (SFO)?

Ano, pokud letíte na Mezinárodní letiště San Francisco (SFO), Thrifty nabízí kyvadlovou dopravu.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace San Francisca

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.