Levné lety z Salt Lake City do Los Angeles

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Informace o letu Salt Lake City – Los Angeles

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Salt Lake City – Los Angeles

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Salt Lake City – Los Angeles nejsou žádné přímé lety. Pro let Salt Lake City – Los Angeles nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Salt Lake City – Los Angeles

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Los Angeles nejlevnější?

Září. Nejlevnější doba v roce pro let Salt Lake City–Los Angeles je září. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Salt Lake City–Los Angeles?

58 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Salt Lake City–Los Angeles je přibližně 58 dnů před odletem

How many flights depart from Salt Lake City to Los Angeles on average per day?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 49 letů Salt Lake City – Los Angeles denně. Nejčastějším časem odletu je 07:00. v poledne denně odlétá 66 % letů.

Kolik letů Salt Lake City – Los Angeles je týdně k dispozici?

listopadu2023 s sebou přináší 349 letů Salt Lake City – Los Angeles týdně. Nejběžnějším dnem odletu pro tuto trasu je pátek. V tento den odlétá 15 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Salt Lake City – Mezinárodní letiště Los Angeles letadlem?

  Salt Lake City se nachází 936,2 km od destinace Mezinárodní letiště Los Angeles.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Salt Lake City až Mezinárodní letiště Los Angeles?

  Ceny pro letů z místa Letiště Salt Lake City až Mezinárodní letiště Los Angeles jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Salt Lake City až Mezinárodní letiště Los Angeles?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Salt Lake City až Mezinárodní letiště Los Angeles zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Mezinárodní letiště Los Angeles?

  Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Mezinárodní letiště Los Angeles se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Mezinárodní letiště Los Angeles. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Salt Lake City–Los Angeles využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Salt Lake City–Los Angeles.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Salt Lake City–Los Angeles s flexibilní rezervací?

Lety Salt Lake City–Los Angeles s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Salt Lake City–Los Angeles?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů na trase Salt Lake City–Los Angeles vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu Salt Lake City–Los Angeles chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Salt Lake City–Los Angeles a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Los Angeles

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.