Levné lety z letiště Václav Havel na letiště Dortmund

1 dospělý
Z?
Kam?
st 6/12
st 13/12

Informace o letu Praha – Dortmund

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Praha – Dortmund

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Praha – Dortmund nejsou žádné přímé lety. Pro let Praha – Dortmund nejsou žádné oblíbené letové trasy.

 • Jak dlouhá je trasa Praha Letiště Václav Havel – Letiště Dortmund letadlem?

  Praha Letiště Václav Havel a Letiště Dortmund jsou od sebe vzdálené 513,1 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Dortmund?

  Ceny se pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Dortmund denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Dortmund?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Dortmund zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Dortmund?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Letiště Dortmund, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Letiště Dortmund. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Další možné trasy Praha – Dortmund

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Düsseldorf
Nejkratší doba letu1hod 15min
Nejlevnější cena2 289 Kč
Lety Praha - Frankfurt nad Mohanem
Nejkratší doba letu1hod 10min
Nejlevnější cena3 689 Kč
Lety Praha - Mnichov
Nejkratší doba letu0hod 55min
Nejlevnější cena3 577 Kč
Lety Praha - Berlín
Nejkratší doba letu3hod 10min
Nejlevnější cena2 689 Kč
Lety Praha - Kolín nad Rýnem
Nejkratší doba letu2hod 40min
Nejlevnější cena2 444 Kč
Lety Praha - Stuttgart
Nejkratší doba letu3hod 00min
Nejlevnější cena3 555 Kč
Lety Praha - Hamburk
Nejkratší doba letu3hod 40min
Nejlevnější cena3 333 Kč
Lety Praha - Norimberk
Nejkratší doba letu3hod 10min
Nejlevnější cena3 533 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Praha – Dortmund?

  Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky letenek Praha – Dortmund. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Praha – Dortmund?

  Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  momondo vám zobrazí nabídky od více než 700 poskytovatelů zároveň. Společnost momondo je aktivní na více než 30 mezinárodních trzích a máme proto přístup k široké škále možností, od leteckch společností po online cestovní agentury.


Podobné lety Praha–Dortmund

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Praha–Dortmund.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Praha–Dortmund využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Praha–Dortmund je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Dortmund rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Praha–Dortmund s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Praha–Dortmund lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Praha–Dortmund?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů na trase Praha–Dortmund vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu Praha–Dortmund chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Praha–Dortmund hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Dortmund a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Dortmund

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.