Levné lety z Oakland, Kalifornie do Los Angeles

1 dospělý
Z?
Kam?
st 13/12
st 20/12

Informace o letu Oakland, Kalifornie – Los Angeles

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Oakland, Kalifornie – Los Angeles

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Oakland, Kalifornie – Los Angeles nejsou žádné přímé lety. Pro let Oakland, Kalifornie – Los Angeles nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Oakland, Kalifornie – Los Angeles

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Los Angeles nejlevnější?

Září. Nejlevnější doba v roce pro let Oakland, Kalifornie–Los Angeles je září. Nejdražší bývá březen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Oakland, Kalifornie–Los Angeles?

60 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Oakland, Kalifornie–Los Angeles je přibližně 60 dnů před odletem

How many flights depart from Oakland, Kalifornie to Los Angeles on average per day?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 18 letů Oakland, Kalifornie – Los Angeles denně. Nejčastějším časem odletu je 11:00. v poledne denně odlétá 66 % letů.

Kolik letů Oakland, Kalifornie – Los Angeles je týdně k dispozici?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 126 letů Oakland, Kalifornie – Los Angeles týdně. Nejčastějším dnem odletu je pondělí. V tento den týdně odlétá 17 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště – Mezinárodní letiště Los Angeles letadlem?

  Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště a Mezinárodní letiště Los Angeles jsou od sebe vzdálené 547,9 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště až Mezinárodní letiště Los Angeles?

  Ceny pro letů z místa Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště až Mezinárodní letiště Los Angeles jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště až Mezinárodní letiště Los Angeles?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště až Mezinárodní letiště Los Angeles zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Mezinárodní letiště Los Angeles?

  Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Mezinárodní letiště Los Angeles se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Oakland–Los Angeles využít stránky momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let Oakland–Los Angeles. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Oakland–Los Angeles s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Oakland–Los Angeles podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Oakland–Los Angeles?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Oakland–Los Angeles mohli učinit informované rozhodnutí.

S rezervací letu Oakland–Los Angeles chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Oakland–Los Angeles a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Los Angeles

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.