Levné lety z letiště Lisabon-Portela na letiště Berlín-Braniborsko

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Informace o letu Lisabon – Berlín

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Lisabon – Berlín

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Lisabon – Berlín nejsou žádné přímé lety. Pro let Lisabon – Berlín nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Lisabon – Berlín

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Berlín nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Lisabon–Berlín je leden. Nejdražší bývá srpen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Lisabon–Berlín?

59 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Lisabon–Berlín je přibližně 59 dnů před odletem

How many flights depart from Lisabon to Berlín on average per day?

listopadu2023 s sebou přináší 2 letů Lisabon – Berlín týdně. Nejběžnějším časem odletu pro tuto trasu je 06:00. v poledne odlétá 88 % letů.

Kolik letů Lisabon – Berlín je týdně k dispozici?

listopadu2023 s sebou přináší 16 letů Lisabon – Berlín týdně. Nejběžnějším dnem odletu pro tuto trasu je pátek. V tento den odlétá 31 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Lisabon Letiště Lisabon-Portela – Berlín Letiště Berlín-Braniborsko letadlem?

  Lisabon Letiště Lisabon-Portela a Berlín Letiště Berlín-Braniborsko se od sebe nacházejí přibližně 2311,3 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Berlín Letiště Berlín-Braniborsko?

  Ceny pro letů z místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Berlín Letiště Berlín-Braniborsko jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Berlín Letiště Berlín-Braniborsko?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Berlín Letiště Berlín-Braniborsko zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Berlín Letiště Berlín-Braniborsko?

  Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Berlín Letiště Berlín-Braniborsko se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Lisabon–Berlín využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Lisabon–Berlín je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Berlín.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Lisabon–Berlín s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Lisabon–Berlín lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Lisabon–Berlín?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Lisabon–Berlín, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu Lisabon–Berlín chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Berlín, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Lisabon–Berlín a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Berlín

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.