Levné lety z letiště Tuřany na letiště Guglielmo Marconi

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 10/8
st 17/8

Informace o letu Brno – Boloňa

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Brno – Boloňa

Přímé lety

Žádné

Letiště Boloňa

1 letiště
Pro trasu Brno – Boloňa nejsou žádné přímé lety. Pro let Brno – Boloňa nejsou žádné oblíbené letové trasy.
V blízkosti destinace Boloňa je 1 letiště: Boloňa Letiště Guglielmo Marconi (BLQ)

 • Jak dlouhá je trasa Brno Letiště Tuřany – Boloňa Letiště Guglielmo Marconi letadlem?

  Brno Letiště Tuřany a Boloňa Letiště Guglielmo Marconi jsou od sebe vzdálené 657,8 km.Další možné trasy Brno – Boloňa

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Brno - Milán
Nejkratší doba letu10hod 25min
Nejlevnější cena3 475 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Brno – Boloňa?

  Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky Brno – Boloňa.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Brno – Boloňa?

  Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Podobné lety Brno–Boloňa

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Brno–Boloňa.

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Brno–Boloňa. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů Brno–Boloňa lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Brno–Boloňa mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Brno–Boloňa. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.