Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut Avis v destinaci Tchaj-pej

Najděte nejlepší nabídky hotelů pronájmů aut Avis Tchaj-pej

Věk řidiče: 26-65
po 27/5
po 3/6
Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nabídky pronájmu aut Avis Tchaj-pej, Taipei

Najděte perfektní auto k pronájmu s momondo

Auta Malý vůz

1 984 Kč - 2 279 Kč

Všechny typy aut

2 092 Kč - 3 450 Kč

Nejlepší doba, kdy si vůz typu Malý vůz od společnosti Avis v destinaci Tchaj-pej, Taipei pronajmout, je duben, kdy se průměrná cena pohybuje okolo 1 984 Kč na den. 1 984 Kč na den je o 6 % méně než průměrná celoroční cena pronájmu vozu Malý vůz od společnosti Avis v destinaci Tchaj-pej, tedy 2 120 Kč. Ačkoliv duben je nejlevnější měsíc, kdy si vůz typu Malý vůz od společnosti Avis v destinaci Tchaj-pej pronajmout, únor představuje nejdražší měsíc. I během měsíce únor však můžete najít skvělé nabídky pronájmu vozu typu Malý vůz od společnosti Avis, v závislosti na tom ,který den si auto zarezervujete.


Pobočky Avis Tchaj-pej

Níže najdete podrobnosti každé pobočky autopůjčovny Avis v destinaci Tchaj-pej,včetně adresy, telefonního čísla a recenzí.

Avis

9 autopůjčoven

Informace o pronájmu auta Avis v destinaci Tchaj-pej

Má Avis pobočku na letišti Tchaj-pej Letiště Tchaj-wan Tchao-jüan?

Ano, Avis má na letišti Tchaj-pej Letiště Tchaj-wan Tchao-jüan 1 autopůjčovnu na adrese(Terminal 2 Arrivals North-Side).

Nabízí Avis v destinaci Tchaj-pej bezplatné zrušení pronájmu auta?

Ano, Avis nabízí bezplatné zrušení pronájmu aut v destinaci Tchaj-pej. Na zrušení rezervace na poslední chvíli se však může vztahovat poplatek. Máte-li ohledně poplatků a zásad rušení rezervací konkrétní dotazy, obraťte se prosím telefonicky na jednu z poboček Avis v destinaci Tchaj-pej. Kliknutím sem zobrazíte seznam telefonních čísel, pod kartou Pobočky.

Jaký typ auta od společnosti Avis je v destinaci Tchaj-pej v měsíci červen nejoblíbenější?

Na základě našich údajů jsou vozy typu Nižší střední třída nejoblíbenějším autem, které si naši uživatelé od společnosti Avis při návštěvě destinace Tchaj-pej v měsíci červen pronajímají. Podle cen pronájmu aut od společnosti Avis v destinaci červen v minulém roce, můžete očekávat, že za pronájem vozu typu Nižší střední třída zaplatíte 2 209 Kč/den. Naši uživatelé loňský červen také našli ceny už od 2 008 Kč/den. To znamená, že byste podobné ceny na stránkách momondo mohli najít také tento rok.

Jaký typ auta od společnosti Avis si lze v destinaci Tchaj-pej pronajmout za nejnižší cenu?

Nižší střední třída je nejlevnější typ vozidla, který Avis v destinaci Tchaj-pej nabízí. Pronájem vozu typu Nižší střední třída od společnosti Avis přijde v průměru na 2 209 Kč/den (o 8 % méně, než nejdražší auto, které autopůjčovna nabízí). V posledních 12 měsících si Nižší střední třída vybralo 67 % našich uživatelů, s cílem ušetřit za pronájem auta v destinaci Tchaj-pej.

Kolik poboček má autopůjčovna Avis v destinaci Tchaj-pej?

Avis má v destinaci Tchaj-pej 9 poboček. Nejoblíbenější pobočka se (na základě údajů o našich uživatelích) nachází na adrese No.208,banxin Rd.,banqiao Dist. V posledních 12 měsících si z uživatelů, kteří si od společnosti Avis pronajali auto v destinaci Tchaj-pej, využilo právě této pobočky.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Tchaj-pej?

Ceny pro aut v destinaci Tchaj-pej jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Tchaj-pejvyhledává?

Od měsíce května 2024, si lze pro aut v destinaci Tchaj-pej vybírat z 103 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Tchaj-pej?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Tchaj-pej, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Tchaj-pej?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Tchaj-pej musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Tchaj-pej

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
po 27/5
poledne
po 3/6
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Tchaj-pej

Dokončete svou cestu do destinace Tchaj-pej