Levné lety z Paříže do San Francisco

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Informace o letu Paříž – San Francisco

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Paříž – San Francisco

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Paříž – San Francisco nejsou žádné přímé lety. Pro let Paříž – San Francisco nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Paříž – San Francisco

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace San Francisco nejlevnější?

Listopad. Nejlevnější doba v roce pro let Paříž–San Francisco je listopad. Nejdražší bývá červenec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Paříž–San Francisco?

57 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Paříž–San Francisco je přibližně 57 dnů před odletem

How many flights depart from Paříž to San Francisco on average per day?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 10 letů Paříž – San Francisco denně. Nejčastějším časem odletu je 08:00. v poledne denně odlétá 93 % letů.

Kolik letů Paříž – San Francisco je týdně k dispozici?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 76 letů Paříž – San Francisco týdně. Nejčastějším dnem odletu je středa. V tento den týdně odlétá 16 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Paříž – Mezinárodní letiště San Francisco letadlem?

  Paříž a Mezinárodní letiště San Francisco se od sebe nacházejí 8944,9 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Paříž až Mezinárodní letiště San Francisco?

  Ceny pro letů z místa Paříž až Mezinárodní letiště San Francisco jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Paříž až Mezinárodní letiště San Francisco?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Paříž až Mezinárodní letiště San Francisco zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Mezinárodní letiště San Francisco?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Mezinárodní letiště San Francisco, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Mezinárodní letiště San Francisco. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Paříž–San Francisco využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Paříž–San Francisco.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Paříž–San Francisco s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety Paříž–San Francisco lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Paříž–San Francisco?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Paříž–San Francisco. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Paříž–San Francisco chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Cenová upozornění na lety Paříž–San Francisco lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace San Francisco

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.