Najděte levné lety do Melbourne

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Melbourne

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Melbourne

Nejlepší cena jednosměrné letenky

10 368 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

22 911 Kč

Nejkratší doba letu

20hod 40min

Dopravce:

6 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Melbourne za posledních 72 hodin je 10 368 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Melbourne).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Melbourne za posledních 72 hodin je 22 911 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Melbourne).
Nejrychlejší let Česká republika–Melbourne trvá 20hod 40min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Melbourne).
Do destinace Melbourne nabízí lety 6 leteckých společností, včetně Air France, KLM a China Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Melbourne

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Melbourne a naplánujte si cestu co nejlépe

Který den je pro let do destinace Melbourne nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Melbourne je čtvrtek. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Melbourne letět v tento den (čtvrtek) často najdou letenky už od 21 405 Kč. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není sobota, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Melbourne s odletem v tento den (sobota) 31 795 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Melbourne nejlevnější?

V poledne je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Melbourne. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 27 564 Kč. Letíte-li do destinace Melbourne v poledne, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Melbourne je odpoledne, kdy se ceny pohybují okolo 32 107 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Melbourne?

Průměrná délka letu Česká republika–Melbourne závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Letiště Melbourne je v průměru 26hod 10min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Letiště Melbourne zabere v průměru . V destinaci Melbourne je nejoblíbenějším letištěm Letiště Melbourne.

Nejlevnější letenky na letiště Melbourne

Najděte nejlevnější lety na letiště Melbourne z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Melbourne

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Melbourne

Praha (PRG) – Letiště Melbourne (MEL)

Lety Praha - Melbourne jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Melbourne. Průměrná cena je 38 910 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MELBOURNElistopadO 22 % levnějšíLet Praha - Melbourne stojí v měsíci listopad v průměru jen 27 867 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MELBOURNEzáříO 53% dražšíCena letů Praha - Melbourne je v měsíci září přibližně 54 496 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MELBOURNEledenO 1 100 % uživatelů navštívilo městoV měsíci leden vyhledává lety Praha - Melbourne více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Melbourne

listopad bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Melbourne. Většina letenek se pohybuje okolo 27 867 Kč. Pokud nejste do destinace Melbourne schopni cestovat v měsíci listopad, potom druhou nejlepší možností je únor. Ceny letů Česká republika – Melbourne se v měsíci únor pohybují okolo 31 357 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Melbourne mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Melbourne (19 km od centra města Melbourne), letišti Letiště Melbourne Avalon (50 km od centra města Melbourne) nebo letišti Letiště Bendigo (132 km od centra města Melbourne), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.Nabídky letenek do destinace Melbourne na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Melbourne, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Melbourne?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Melbourne

Které letecké společnosti létají do destinace Melbourne?

Na trase Česká republika–Melbourne mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are China Eastern, Singapore Airlines, Etihad Airways a Air France. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Melbourne nabízet pravidelné lety.


Letiště nedaleko Melbourne

Níže naleznete všechna letiště ve městě Melbourne spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Melbourne

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Melbourne za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Melbourne
Nejkratší doba letu26hod 10min
Nejlevnější cena23 214 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Melbourne


Lety do ostatních měst Austrálie

Odezněla vaše láska pro destinaci Melbourne? Podívejte se na letenky do dalších měst Austrálie

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Melbourne. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Melbourne, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Melbourne díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Melbourne. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.