Najděte levné lety na letiště Catbi

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Haiphong

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Haiphong a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Haiphong?

Délka letu Česká republika–Haiphong se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Hanoj Letiště Noi Bai (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 18hod 30min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Haiphong je let Brno Letiště Tuřany–Hanoj Letiště Noi Bai, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Haiphong

Najděte nejlevnější lety na letiště Haiphong z města či letiště blízko vás
Praha
Hanoj

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Haiphong

Praha (PRG) – Hanoj (HAN)

Lety Praha - Haiphong jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Hanoj Letiště Noi Bai. Průměrná cena je 22 962 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Catbi

1 101 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Haiphong v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Bangkok, který je o 93 % levnější, než většina letů do destinace Haiphong. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Haiphong z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Haiphong není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Haiphong, zvažte možnost letu na letiště Letiště Ha Long Van Don Intl (81 km od centra města Haiphong) nebo Hanoj Letiště Noi Bai (99 km od centra města Haiphong).

Pro letiště Letiště Ha Long Van Don Intl můžete najít nabídky v průměru za 15 214 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Haiphong?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Haiphong

Které letecké společnosti létají do destinace Haiphong?

Na základě našich dat jsou Qatar Airways, Turkish Airlines, Emirates a Singapore Airlines nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Haiphong. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Haiphong .


Začněte plánovat cestu do destinace Haiphong


Lety do ostatních měst Vietnam

Odezněla vaše láska pro destinaci Haiphong? Podívejte se na letenky do dalších měst Vietnam

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Haiphong je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Haiphong rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Haiphong podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Haiphong mohli učinit informované rozhodnutí.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Haiphong hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Haiphong a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.