Pronájmy aut v Austrálii

Hledáte levný pronájem aut v Austrálii? Vyhledávejte právě zde!

Sydney, NSW, Austrálie
1 prosinec — 8 prosinec
Stejné místo odevzdání
Sydney, NSW, Austrálie
čt 1/12
poledne
čt 8/12
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Austrálie

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Austrálie
Nissan Qashqai
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

57 Kč/den

9 prosinec–12 prosinec
Nissan Qashqai
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

77 Kč/den

9 prosinec–12 prosinec
Opel Crossland X
Mercedes-Benz V-Class
nebo podobný – Osobní dodávka
Až 5 pasažérů
5dvéřové vozy

155 Kč/den

9 prosinec–12 prosinec
Mercedes-Benz V-Class

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Austrálie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Austrálie

Pronájem aut Austrálie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Austrálie a buďte připraveni na další cestu

Thrifty má v destinaci Austrálie více poboček, než jakákoliv jiná autopůjčovna. Má zde 364 poboček a je tedy pravděpodobné, že jednu z nich najdete na vašem příletovém letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Austrálie navštívit, zvažte Melbourne, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Thrifty zde má 10 poboček, které najdete napříč celým územím.

V destinaci Austrálie jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu levé. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

S ohledem na kvalitu silnic se destinace Austrálie umístila na 41. místě ze 137 zemí. Na škále od 1 do 7, kdy 7 je nejvyšší skóre, destinace Austrálie získala za kvalitu svých silnic skóre ve výši 4,7. Kvalita silnic v zemi se může lišit v závislosti na době vaší návštěvy a na počasí.

V destinaci Austrálie je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Jakýkoliv vyšší objem je považován za jízdu pod vlivem alkoholu a může mít za následek peněžní pokutu, omezení řidičského oprávnění nebo jiné sankce. Berte na vědomí, že těm, kteří konzumují alkohol před jízdou a nedosáhli minimální věkové hranice pro konzumaci alkoholu, hrozí přísnější sankce. V destinaci Austrálie je minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu 18 let.

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Austrálie je nejoblíbenějším typem vozu SUV. V posledních 30 dnech si SUV vybralo přibližně 32 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 506 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Austrálie 28,02 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Pokud si to s pronájmem auta v destinaci Austrálie rozmyslíte, Alžírsko se chlubí některými z nejnižších cen benzínu na světě. Cena benzínu se zde minulý týden pohybovala okolo 7,77 Kč za litr. Hong Kong má ve srovnání nejvyšší průměrné ceny, okolo 69,45 Kč za litr, ale stále představuje skvělou variantu pro ty, kdo si chtějí pronajmout auto.


Pronájmy aut v oblíbených regionech v destinaci Austrálie

Najděte ideální auto k pronájmu pro vaši cestu do jednoho z těchto nejnavštěvovanějších regionů v destinaci Austrálie

Objevte více pronájmů aut Jižní Pacifik

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Jižní Pacifik

Začněte plánovat cestu na Austrálie


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Austrálie použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Stránky momondo vám vyhledávání skvělého auta k pronájmu v destinaci Austrálie usnadní, díky možnosti zúžení výsledků na základě řady filtrů. Výběr můžete zúžit podle ceny, typu vozu, místa a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Austrálie.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Austrálie, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Austrálie.

Ano, stránky momondo dokáží zobrazit auta k pronájmu v destinaci Austrálie s neomezeným počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.