Najděte levné lety do San Juanu

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
pá 9/12
pá 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů San Juan

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace San Juan a naplánujte si cestu co nejlépe

Zobrazit ceny od:

Nejlevnější letenky na letiště San Juan

Najděte nejlevnější lety na letiště San Juan z města či letiště blízko vás
Praha
San Juan Luis Munoz Marin Mezinárodní letiště

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - San Juan

Praha (PRG) – San Juan Luis Munoz Marin Mezinárodní letiště (SJU)

Lety Praha - San Juan jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště San Juan Luis Munoz Marin Mezinárodní letiště. Průměrná cena je 16 071 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SAN JUANbřezenO 1 % levnějšíLet Praha - San Juan stojí v měsíci březen v průměru jen 14 489 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SAN JUANčervenO 28% dražšíCena letů Praha - San Juan je v měsíci červen přibližně 18 764 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SAN JUANříjenO 625 % uživatelů navštívilo městoV měsíci říjen vyhledává lety Praha - San Juan více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do San Juanu

Obecně lze říct, že březen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – San Juan. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 14 489 Kč. Pokud si destinaci San Juan nepřejete navštívit v měsíci březen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na srpen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 15 136 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace San Juan není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace San Juan, zvažte možnost letu na letiště San Juan Luis Munoz Marin Mezinárodní letiště (11 km od centra města San Juan), Ceiba Letiště NAS (55 km od centra města San Juan), Letiště Ponce Mercedita (70 km od centra města San Juan), Letiště Vieques (75 km od centra města San Juan) nebo Letiště Culebra (87 km od centra města San Juan).

Ano, k návštěvě čtvrti San Juan Antiguo můžete využít letiště San Juan Letiště Isla Grande ve městě San Juan, které je vzdálené 2,4 km.


Další cestovní třídy letů do destinace San Juan

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace San Juan

Které letecké společnosti létají do destinace San Juan?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace San Juan

Které letecké společnosti létají do destinace San Juan?

Pro let na trase Česká republika–San Juan si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: United Airlines, British Airways, Iberia nebo Air France. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.


Letiště nedaleko San Juan

Níže naleznete všechna letiště ve městě San Juan spolu s jejich vzdáleností od centra

Začněte plánovat cestu do destinace San Juan


Lety do ostatních měst Portoriko

Odezněla vaše láska pro destinaci San Juan? Podívejte se na letenky do dalších měst Portoriko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace San Juan. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace San Juan.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace San Juan díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace San Juan. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.