Levné lety z Frankfurtu nad Mohanem na letiště Palma de Mallorca

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Informace o letu Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca nejsou žádné přímé lety. Pro let Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Palma de Mallorca nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca je leden. Nejdražší bývá květen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca?

43 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca je přibližně 43 dnů před odletem

How many flights depart from Frankfurt nad Mohanem to Palma de Mallorca on average per day?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 6 letů Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca denně. Nejčastějším časem odletu je 07:00. v poledne denně odlétá 66 % letů.

Kolik letů Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca je týdně k dispozici?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 44 letů Frankfurt nad Mohanem – Palma de Mallorca týdně. Nejčastějším dnem odletu je sobota. V tento den týdně odlétá 27 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Frankfurt nad Mohanem – Letiště Palma de Mallorca letadlem?

  Frankfurt nad Mohanem a Letiště Palma de Mallorca se od sebe nacházejí přibližně 1263,0 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Frankfurt nad Mohanem až Letiště Palma de Mallorca?

  Ceny se pro letů z místa Frankfurt nad Mohanem až Letiště Palma de Mallorca denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Frankfurt nad Mohanem až Letiště Palma de Mallorca?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Frankfurt nad Mohanem až Letiště Palma de Mallorca zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Palma de Mallorca?

  Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Letiště Palma de Mallorca se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Letiště Palma de Mallorca. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Palma de Mallorca.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Frankfurt nad Mohanem–Palma de Mallorca a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Palma de Mallorca

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.