Najděte levné lety na letiště Husein Sastranegara

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bandung

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bandung a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Bandung?

Délka letu Česká republika–Bandung se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Jakarta Letiště Soekarno-Hatta (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 22hod. Další oblíbenou trasou Česká republika–Bandung je let Brno Letiště Tuřany–Jakarta Letiště Soekarno-Hatta, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Bandung

Najděte nejlevnější lety na letiště Bandung z města či letiště blízko vás
Praha
Jakarta Letiště Soekarno-Hatta

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bandung

Praha (PRG) – Jakarta Letiště Soekarno-Hatta (CGK)

Lety Praha - Bandung jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Jakarta Letiště Soekarno-Hatta. Průměrná cena je 18 904 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Husein Sastranegara

Cestující, kteří plánují letět do destinace Bandung mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Majalengka Kertajati Intl (67 km od centra města Bandung), letišti Letiště Jakarta Halim Perdana Kusuma (108 km od centra města Bandung) nebo letišti Jakarta Letiště Soekarno-Hatta (138 km od centra města Bandung), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.


Které letecké společnosti létají do destinace Bandung?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bandung

Které letecké společnosti létají do destinace Bandung?

Pro let na trase Česká republika–Bandung si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Qatar Airways a Turkish Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Bandung


Lety do ostatních měst Indonésie

Odezněla vaše láska pro destinaci Bandung? Podívejte se na letenky do dalších měst Indonésie

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Bandung, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Bandung díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Bandung lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.