Levné lety z letiště La Palma na letiště Gran Canaria Las Palmas

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 27/3
po 3/4

Informace o letu Santa Cruz de la Palma – Las Palmas de Gran Canaria

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Santa Cruz de la Palma – Las Palmas de Gran Canaria

Nejkratší doba letu

0hod 45min

Přímé lety

Každý den

Letiště Las Palmas de Gran Canaria

1 letiště
Nejrychlejší let Santa Cruz de la Palma – Las Palmas de Gran Canaria trvá 0hod 45min
Přímé lety pro trasu Santa Cruz de la Palma – Las Palmas de Gran Canaria k dispozici každý den.
V blízkosti destinace Las Palmas de Gran Canaria je 1 letiště: Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas (LPA)

Jak pořídit nejlevnější letenku Santa Cruz de la Palma – Las Palmas de Gran Canaria

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Las Palmas de Gran Canaria nejlevnější?

listopad. Nejlevnější doba v roce pro let Santa Cruz de la Palma–Las Palmas de Gran Canaria je listopad. Nejdražší bývá červen

  • Jak dlouhá je trasa Santa Cruz de la Palma Letiště La Palma – Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas letadlem?

    Let Santa Cruz de la Palma Letiště La Palma – Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas zabere přibližně 235,9 km.


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu Santa Cruz de la Palma–Las Palmas de Gran Canaria je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Las Palmas de Gran Canaria rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety na trase Santa Cruz de la Palma–Las Palmas de Gran Canaria, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.