Levné lety z letiště Václav Havel do Bournemouth

1 dospělý
Z?
Kam?
st 6/12
st 13/12

Informace o letu Praha – Bournemouth

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Praha – Bournemouth

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Praha – Bournemouth nejsou žádné přímé lety. Pro let Praha – Bournemouth nejsou žádné oblíbené letové trasy.

 • Jak dlouhá je trasa Praha Letiště Václav Havel – Bournemouth letadlem?

  Praha Letiště Václav Havel a Bournemouth jsou od sebe vzdálené 1154,0 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Bournemouth?

  Ceny se pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Bournemouth denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Bournemouth?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Bournemouth zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Bournemouth?

  Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Letiště Bournemouth se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Další možné trasy Praha – Bournemouth

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Londýn
Nejkratší doba letu1hod 55min
Nejlevnější cena1 044 Kč
Lety Praha - Manchester
Nejkratší doba letu2hod 10min
Nejlevnější cena1 311 Kč
Lety Praha - Liverpool
Nejkratší doba letu5hod 45min
Nejlevnější cena4 511 Kč
Lety Praha - Bristol
Nejkratší doba letu2hod 05min
Nejlevnější cena2 600 Kč
Lety Praha - Birmingham
Nejkratší doba letu2hod 05min
Nejlevnější cena2 400 Kč
Lety Praha - Leeds
Nejkratší doba letu2hod 15min
Nejlevnější cena4 444 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Praha – Bournemouth?

  Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky letenek Praha – Bournemouth. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Praha – Bournemouth?

  Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  momondo vám zobrazí nabídky od více než 700 poskytovatelů zároveň. Společnost momondo je aktivní na více než 30 mezinárodních trzích a máme proto přístup k široké škále možností, od leteckch společností po online cestovní agentury.


Podobné lety Praha–Bournemouth

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Praha–Bournemouth.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Praha–Bournemouth využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Praha–Bournemouth je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Bournemouth rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Praha–Bournemouth s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Praha–Bournemouth lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Praha–Bournemouth?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Praha–Bournemouth. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Praha–Bournemouth chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Bournemouth, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Praha–Bournemouth a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Bournemouth

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.