Najděte levné lety do Cambridge

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 11/12
ne 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Cambridge

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Cambridge a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Cambridge?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Cambridge přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Londýn Letiště Heathrow zabere v průměru 2hod. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Londýn Letiště Heathrow zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště Cambridge

Najděte nejlevnější lety na letiště Cambridge z města či letiště blízko vás
Praha
Londýn Letiště Heathrow

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Cambridge

Praha (PRG) – Londýn Letiště London Stansted (STN)

Lety Praha - Cambridge jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Londýn Letiště London Stansted. Průměrná cena je 2 363 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Cambridge

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Cambridge - Praha za 402 Kč. Je o 85 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Cambridge. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Cambridge z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Jako další možné letiště pro let do destinace Cambridge lze také zvážit letiště Londýn Letiště London Stansted, Londýn Letiště Luton, Londýn Letiště London City, Londýn Letiště London Southend nebo Londýn Letiště Heathrow.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Cambridge většinou bývá Londýn Letiště Luton, kde se ceny pohybují okolo 1 364 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Cambridge?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Cambridge

Které letecké společnosti létají do destinace Cambridge?

British Airways je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Cambridge vybere většina uživatelů stránek momondo. Ryanair, easyJet a Smartwings jsou pro let Česká republika–Cambridge také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Cambridge na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Začněte plánovat cestu do destinace Cambridge


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Cambridge.

Lety do destinace Cambridge s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Cambridge. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Cambridge. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.