Levné lety z letiště Palma de Mallorca do Alicante

1 dospělý
Z?
Kam?
st 13/12
st 20/12

Informace o letu Palma de Mallorca – Alicante

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Palma de Mallorca – Alicante

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Palma de Mallorca – Alicante nejsou žádné přímé lety. Pro let Palma de Mallorca – Alicante nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Palma de Mallorca – Alicante

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Alicante nejlevnější?

Květen. Nejlevnější doba v roce pro let Palma de Mallorca–Alicante je květen. Nejdražší bývá srpen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Palma de Mallorca–Alicante?

46 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Palma de Mallorca–Alicante je přibližně 46 dnů před odletem

How many flights depart from Palma de Mallorca to Alicante on average per day?

As of prosince 2023, 5 flights take off from Palma de Mallorca and land in Alicante each day. Nejoblíbenějším časem odletu pro tuto trasu je 09:00. v poledne denně odlétá 61 % letů.

Kolik letů Palma de Mallorca – Alicante je týdně k dispozici?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 39 letů Palma de Mallorca – Alicante týdně. Nejčastějším dnem odletu je pondělí. V tento den týdně odlétá 18 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Letiště Palma de Mallorca – Alicante letadlem?

  Letiště Palma de Mallorca a Alicante se od sebe nacházejí 302,8 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Palma de Mallorca až Letiště Alicante?

  Ceny pro letů z místa Letiště Palma de Mallorca až Letiště Alicante jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Palma de Mallorca až Letiště Alicante?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Palma de Mallorca až Letiště Alicante zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Alicante?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Letiště Alicante, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Letiště Alicante. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Palma de Mallorca–Alicante využít stránky momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let Palma de Mallorca–Alicante. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Palma de Mallorca–Alicante s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Palma de Mallorca–Alicante podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Palma de Mallorca–Alicante?

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Palma de Mallorca–Alicante.

S rezervací letu Palma de Mallorca–Alicante chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Palma de Mallorca–Alicante a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Alicante

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.