Levné lety z Los Angeles do New Yorku

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 10/12
ne 17/12

Informace o letu Los Angeles – New York

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Los Angeles – New York

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Los Angeles – New York nejsou žádné přímé lety. Pro let Los Angeles – New York nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Los Angeles – New York

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace New York nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Los Angeles–New York je leden. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Los Angeles–New York?

44 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Los Angeles–New York je přibližně 44 dnů před odletem

How many flights depart from Los Angeles to New York on average per day?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 189 letů Los Angeles – New York denně. Nejčastějším časem odletu je 06:00. v poledne denně odlétá 67 % letů.

Kolik letů Los Angeles – New York je týdně k dispozici?

prosince2023 s sebou přináší 1 325 letů Los Angeles – New York týdně. Nejběžnějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den odlétá 16 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Mezinárodní letiště Los Angeles – New York letadlem?

  Mezinárodní letiště Los Angeles a New York se od sebe nacházejí přibližně 3940,2 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Mezinárodní letiště Los Angeles až New York?

  Ceny se pro letů z místa Mezinárodní letiště Los Angeles až New York denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Mezinárodní letiště Los Angeles až New York?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Mezinárodní letiště Los Angeles až New York zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace New York?

  Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace New York se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace New York. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Los Angeles–New York využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Los Angeles–New York je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace New York rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Los Angeles–New York s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Los Angeles–New York podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Los Angeles–New York?

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let na trase Los Angeles–New York díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

S rezervací letu Los Angeles–New York chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Los Angeles–New York a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace New York

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.