Najděte levné lety do Biškek

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Biškek

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Biškek

Nejlepší cena jednosměrné letenky

5 686 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

12 171 Kč

Nejkratší doba letu

9hod 55min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Biškek za posledních 72 hodin je 5 686 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Biškek Manas Intl).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Biškek za posledních 72 hodin je 12 171 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Biškek Manas Intl).
Nejrychlejší let Česká republika–Biškek trvá 9hod 55min (Praha Letiště Václav Havel–Biškek Manas Intl).
Do destinace Biškek nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Turkish Airlines a Pegasus Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Biškek

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Biškek a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Biškek nejlevnější?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Biškek. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 7 190 Kč. Pokud si destinaci Biškek nepřejete navštívit v měsíci únor, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na leden, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 8 646 Kč.

Zobrazit ceny od:

Která denní doba je pro lety do destinace Biškek nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Biškek je v poledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 8 672 Kč. Lety ráno bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 13 736 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Biškek?

Délka letu Česká republika–Biškek se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Biškek Manas Intl (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 9hod 55min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Biškek je let Brno Letiště Tuřany–Biškek Manas Intl, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Biškek?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Biškek rezervovaly 8 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Biškek v průměru za 12 207 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Biškek

Najděte nejlevnější lety na letiště Biškek z města či letiště blízko vás
Praha
Biškek

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Biškek

Praha (PRG) – Biškek (FRU)

Lety Praha - Biškek jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Biškek Manas Intl. Průměrná cena je 12 207 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BIŠKEKúnorO 41 % levnějšíLet Praha - Biškek stojí v měsíci únor v průměru jen 7 190 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BIŠKEKříjenO 43% dražšíCena letů Praha - Biškek je v měsíci říjen přibližně 17 504 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BIŠKEKčervenecO 447 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Biškek více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Biškek na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Biškek, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Biškek

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Biškek

Které letecké společnosti létají do destinace Biškek?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Biškek

Které letecké společnosti létají do destinace Biškek?

Pro let na trase Česká republika–Biškek si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Pegasus Airlines, Turkish Airlines, Aeroflot nebo Ural Airlines. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Biškek

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Biškek, je Turkish Airlines. Do této destinace provozuje každý týden 14 letů. Většina z nich odlétá z letiště Letiště Istanbul a nejvýhodnější nabídka od společnosti Turkish Airlines je za 10 346 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Biškek, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Turkish Airlines udělili hodnocení 8,0, a to na základě 158 recenzí.

Lety Pegasus Airlines do destinace Biškek

Pegasus Airlines (7,1/10, 110 recenzí) je s ohledem na lety do destinace Biškek také oblíbenou volbou. Nabídky z odletového místa Praha Letiště Václav Havel začínají už od 7 914 Kč za zpáteční let. Tato společnost do destinace Biškek nabízí v průměru 7 Pegasus Airlines letů týdně. Ceny se mohou výrazně lišit na základě odletového místa a dostupnosti.


Oblíbené trasy do destinace Biškek

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Biškek za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Biškek
Nejkratší doba letu9hod 55min
Nejlevnější cena12 171 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Biškek


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Biškek.

Lety do destinace Biškek s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Biškek mohli učinit informované rozhodnutí.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Biškek, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Biškek a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.