Levné lety z letiště Lisabon-Portela do Londýna

1 dospělý
Z?
Kam?
st 13/12
st 20/12

Informace o letu Lisabon – Londýn

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Lisabon – Londýn

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Lisabon – Londýn nejsou žádné přímé lety. Pro let Lisabon – Londýn nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Lisabon – Londýn

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Londýn nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Lisabon–Londýn je leden. Nejdražší bývá srpen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Lisabon–Londýn?

49 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Lisabon–Londýn je přibližně 49 dnů před odletem

How many flights depart from Lisabon to Londýn on average per day?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 51 letů Lisabon – Londýn denně. Nejčastějším časem odletu je 13:00. odpoledne denně odlétá 55 % letů.

Kolik letů Lisabon – Londýn je týdně k dispozici?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 361 letů Lisabon – Londýn týdně. Nejčastějším dnem odletu je pátek. V tento den týdně odlétá 19 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Lisabon Letiště Lisabon-Portela – Londýn letadlem?

  Let Lisabon Letiště Lisabon-Portela – Londýn zabere přibližně 1583,8 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Londýn?

  Ceny pro letů z místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Londýn jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Londýn?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Lisabon Letiště Lisabon-Portela až Londýn zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Londýn?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Londýn, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Londýn. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Lisabon–Londýn využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Lisabon–Londýn je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Londýn.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Lisabon–Londýn s flexibilní rezervací?

Lety Lisabon–Londýn s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Lisabon–Londýn?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů na trase Lisabon–Londýn vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu Lisabon–Londýn chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Lisabon–Londýn hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Londýn a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Londýn

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.