Levné lety z letiště Gran Canaria Las Palmas na letiště La Palma

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 28/11
po 5/12

Informace o letu Las Palmas de Gran Canaria – Santa Cruz de la Palma

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Las Palmas de Gran Canaria – Santa Cruz de la Palma

Nejkratší doba letu

0hod 50min

Přímé lety

Každý den

Letiště Santa Cruz de la Palma

1 letiště
Nejrychlejší let Las Palmas de Gran Canaria – Santa Cruz de la Palma trvá 0hod 50min
Přímé lety pro trasu Las Palmas de Gran Canaria – Santa Cruz de la Palma k dispozici každý den.
V blízkosti destinace Santa Cruz de la Palma je 1 letiště: Santa Cruz de la Palma Letiště La Palma (SPC)

Jak pořídit nejlevnější letenku Las Palmas de Gran Canaria – Santa Cruz de la Palma

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Santa Cruz de la Palma nejlevnější?

říjen. Nejlevnější doba v roce pro let Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma je říjen. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma?

60 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma je přibližně 60 dnů před odletem

  • Jak dlouhá je trasa Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas – Santa Cruz de la Palma Letiště La Palma letadlem?

    Let Las Palmas de Gran Canaria Letiště Gran Canaria Las Palmas – Santa Cruz de la Palma Letiště La Palma zabere přibližně 235,9 km.


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let na trase Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de la Palma a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.