Levné lety z letiště Ference Liszta Budapešť na letiště Schiphol

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Informace o letu Budapešť – Amsterdam

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Budapešť – Amsterdam

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Budapešť – Amsterdam nejsou žádné přímé lety. Pro let Budapešť – Amsterdam nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Budapešť – Amsterdam

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Amsterdam nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Budapešť–Amsterdam je leden. Nejdražší bývá červenec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Budapešť–Amsterdam?

48 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Budapešť–Amsterdam je přibližně 48 dnů před odletem

How many flights depart from Budapešť to Amsterdam on average per day?

As of listopadu 2023, 4 flights take off from Budapešť and land in Amsterdam each day. Nejoblíbenějším časem odletu pro tuto trasu je 11:00. v poledne denně odlétá 44 % letů.

Kolik letů Budapešť – Amsterdam je týdně k dispozici?

Měsícem, od kterého bude k dispozici 33 letů Budapešť – Amsterdam týdně, je listopadu2023. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je neděle. V tento den týdně odlétá 27 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Letiště Ference Liszta Budapešť – Amsterdam Letiště Schiphol letadlem?

  Letiště Ference Liszta Budapešť a Amsterdam Letiště Schiphol se od sebe nacházejí přibližně 1145,7 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Amsterdam Letiště Schiphol?

  Ceny pro letů z místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Amsterdam Letiště Schiphol byly naposledy aktualizovány včera.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Amsterdam Letiště Schiphol?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Amsterdam Letiště Schiphol zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Amsterdam Letiště Schiphol?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Amsterdam Letiště Schiphol, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Amsterdam Letiště Schiphol. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Budapešť–Amsterdam využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Budapešť–Amsterdam. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Budapešť–Amsterdam s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Budapešť–Amsterdam lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Budapešť–Amsterdam?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Budapešť–Amsterdam, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu Budapešť–Amsterdam chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Budapešť–Amsterdam a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Amsterdam

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.