Levné lety z Reykjavíku do Frankfurtu nad Mohanem

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Informace o letu Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem

Nejkratší doba letu

3hod 35min

Přímé lety

čt

Letiště Frankfurt nad Mohanem

2 letiště
Nejrychlejší let Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem trvá 3hod 35min
Přímé lety pro trasu Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem k dispozici: čtvrtek. Přímé lety nabízí aerolinka Lufthansa.
V blízkosti destinace Frankfurt nad Mohanem jsou 2 letiště: Letiště Frankfurt nad Mohanem (FRA), Frankfurt nad Mohanem Letiště Frankfurt Hahn (HHN)

 • Jak dlouhá je trasa Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem letadlem?

  Reykjavík a Frankfurt nad Mohanem se od sebe nacházejí 2376,5 km daleko. • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem?

  Potvrďte potřebné cestovní informace a můžete vyhledávat nejnovější nabídky letenek Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem. Při prohlížení nabídek budete mít možnost pomocí přepínacího tlačítka vytvořit tzv. Cenová upozornění. To znamená, že obdržíte aktuální informace o zvýšení či snížení cen letenek pro danou trasu.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Reykjavík – Frankfurt nad Mohanem?

  Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let Reykjavík–Frankfurt nad Mohanem. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Lety Reykjavík–Frankfurt nad Mohanem s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Reykjavík–Frankfurt nad Mohanem mohli učinit informované rozhodnutí.

Cenová upozornění na lety Reykjavík–Frankfurt nad Mohanem lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.