Levné letenky z Hlavní město Praha do Ohio od 15 476 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 5/10
st 12/10

Informace o letu Hlavní město Praha – Ohio

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Hlavní město Praha – Ohio

Nejkratší doba letu

13hod 10min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Hlavní město Praha – Ohio trvá 13hod 10min
Pro trasu Hlavní město Praha – Ohio nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Praha Letiště Václav Havel - Letiště Cincinnati Cinci./N. Kentucky.

Jak pořídit nejlevnější letenku Hlavní město Praha – Ohio

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Která letecká trasa Hlavní město Praha–Ohio je nejlevnější?

Praha Letiště Václav Havel - Cincinnati Cinci./N. Kentucky. Let Praha Letiště Václav Havel–Cincinnati Cinci./N. Kentucky pro nejlepší ceny letenek Hlavní město Praha–Ohio

  • Umožňují letecké společnosti nabízející lety Hlavní město Praha–Ohio flexibilní změny rezervace s ohledem na pandemii koronaviru COVID-19?

    Některé z našich partnerských leteckých společností nabízejících lety Hlavní město Praha–Ohio představují v reakci na pandemii koronaviru COVID-19 nové zásady. Jednou leteckou společností, která nemusíprosazovat své poplatky za změnu rezervace je Delta. Můžete si vyhledat kompletní seznam leteckých společností jako je Delta, které nabízejí tyto flexibilní možnosti rezervace.Další možné trasy Hlavní město Praha – Ohio

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Cincinnati
Nejkratší doba letu13hod 10min
Nejlevnější cena15 476 Kč

Podobné lety Hlavní město Praha–Ohio

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Hlavní město Praha–Ohio.

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let Hlavní město Praha–Ohio. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů Hlavní město Praha–Ohio lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Hlavní město Praha–Ohio, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Hlavní město Praha–Ohio. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.