Levné lety z Ponta Delgada do Horta

1 dospělý
Z?
Kam?
so 9/12
so 16/12

Informace o letu Ponta Delgada – Horta

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Ponta Delgada – Horta

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Ponta Delgada – Horta nejsou žádné přímé lety. Pro let Ponta Delgada – Horta nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Ponta Delgada – Horta

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Horta nejlevnější?

Březen. Nejlevnější doba v roce pro let Ponta Delgada–Horta je březen. Nejdražší bývá listopad

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Ponta Delgada–Horta?

25 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Ponta Delgada–Horta je přibližně 25 dnů před odletem

How many flights depart from Ponta Delgada to Horta on average per day?

prosince2023: můžete se těšit na 1 letů Ponta Delgada – Horta týdně. Nejoblíbenějším časem odletu pro tuto trasu je 07:00. v poledne denně odlétá 71 % letů.

Kolik letů Ponta Delgada – Horta je týdně k dispozici?

prosince2023: můžete se těšit na 8 letů Ponta Delgada – Horta týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 38 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Ponta Delgada Nordela – Horta letadlem?

  Ponta Delgada Nordela a Horta jsou od sebe vzdálené 272,5 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Ponta Delgada Nordela až Letiště Horta?

  Ceny pro letů z místa Letiště Ponta Delgada Nordela až Letiště Horta jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Ponta Delgada Nordela až Letiště Horta?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Ponta Delgada Nordela až Letiště Horta zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Horta?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Letiště Horta, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Letiště Horta. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Ponta Delgada–Horta využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Ponta Delgada–Horta. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Ponta Delgada–Horta s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Ponta Delgada–Horta podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Ponta Delgada–Horta?

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Ponta Delgada–Horta.

S rezervací letu Ponta Delgada–Horta chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Horta, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Ponta Delgada–Horta a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Horta

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.