Najděte levné letenky Moskva

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Moskva

Najděte nejlevnější lety na letiště Moskva z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Moskva-Šeremeťjevo

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Moskva

Praha (PRG) – Moskva (MOW)

Lety Praha - Moskva jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Moskva. Průměrná cena je 6 840 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MOSKVAbřezenO 9 % levnějšíLet Praha - Moskva stojí v měsíci březen v průměru jen 6 255 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MOSKVAčervenecO 13% dražšíCena letů Praha - Moskva je v měsíci červenec přibližně 7 741 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - MOSKVAprosinecO 439 % uživatelů navštívilo městoV měsíci prosinec vyhledává lety Praha - Moskva více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Moskva?

duben je další skvělou volbou pro cestu do destinace Moskva, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 6 399 Kč.

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Moskva přibližně 56 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 6 840 Kč.

Podle našich dat je pátek nejméně drahým dnem pro let do destinace Moskva. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 6 408 Kč. Na druhou stranu, neděle je nejdražším dnem pro odlet ze země Česká republika, protože je to nejvhodnější dne jak pro služební cesty, tak pro dovolené. Následkem toho se ceny pohybují okolo 6 866 Kč.

Ráno je pro lety Česká republika – Moskva nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země ráno ceny už od 6 550 Kč. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Moskva je večer, kdy se ceny pohybují okolo 6 845 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Moskva mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Moskva-Šeremeťjevo (28 km od centra města Moskva), letišti Letiště Moskva Žukovskij (40 km od centra města Moskva) nebo letišti Letiště Moskva Domodědovo (41 km od centra města Moskva), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Letiště Moskva Žukovskij nabízí průměrnou cenu 4 823 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Moskva. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.

Ano, poletíte-li na letiště Moskva-Šeremeťjevo v destinaci Moskva, což je nejbližší dostupné letiště od čtvrti Severozápadní federální okruh (vzdálené 16,7 km).Nabídky letenek do destinace Moskva na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Moskva, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
airBaltic
PRGPraha Václav Havel
2hod 50min
SVOMoskva-Šeremeťjevo
Ural Airlines
PRGPraha Václav Havel
10hod 40min
ZIAMoskva Žukovskij

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Moskva

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Moskva, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společností Ural Airlines a airBaltic
airBaltic
PRGPraha Václav Havel
2hod 50min
SVOMoskva-Šeremeťjevo
Ural Airlines
PRGPraha Václav Havel
10hod 40min
ZIAMoskva Žukovskij

Které letecké společnosti létají do destinace Moskva?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Moskva

Které letecké společnosti létají do destinace Moskva?

Pro let na trase Česká republika–Moskva si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Ural Airlines, Aeroflot, Pobeda nebo Smartwings. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.

Lety Aeroflot do destinace Moskva

Aeroflot nabízí přibližně 265 letů do destinace Moskva týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Petrohrad Pulkovo a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Aeroflot přijde na 6 331 Kč (Praha Václav Havel–Moskva). Uživatelé společnosti Aeroflot udělili hodnocení 6,9/10 v rámci více než 66 recenzí na stránkách momondo.

Lety Ural Airlines do destinace Moskva

Další oblíbenou volbou s ohledem na lety do destinace Moskva je Ural Airlines (3,3/10, 2 recenze). Většina letů Ural Airlines do destinace Moskva odlétá z letiště Adler/Sochi, ale do destinace Moskva lze najít 55 letů Ural Airlines ze všech odletových míst po celém světě. Ceny se proto mohou výrazně lišit. Nejlepší nabídka od společnosti Ural Airlines nalezená tento týden na stránkách momondo byla za 2 242 Kč (zpáteční letPraha Václav Havel–Moskva)


Nejlepší letenky v první třídě do destinace Moskva

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností létajících do destinace Moskva, které nabízejí exkluzivní cestovní třídy.
Letecká společnostHodnoceníFirst ClassCena
AeroflotCenaOd 6 331 KčFirst ClassHodnocení
6,9
Zobrazit lety Aeroflot

   Letiště nedaleko Moskva

   Níže naleznete všechna letiště ve městě Moskva spolu s jejich vzdáleností od centra

   Oblíbené trasy do destinace Moskva

   Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Moskva za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
   Lety Praha - Moskva
   Nejkratší doba letu14hod 45min
   Nejlevnější cena5 225 Kč

   Začněte plánovat cestu do destinace Moskva


   Proč používat momondo?

   Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Moskva.

   Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Moskva.

   Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Moskva mohli učinit informované rozhodnutí.

   Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Moskva a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


   Proč cestovatelé volí momondo
   Flexibilní cestování
   momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
   Profesionální tipy
   Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
   Cenová upozornění
   Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.