Levné letenky z Lviv na letiště Václav Havel od 6 398 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Informace o letu Lviv – Praha

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Lviv – Praha

Nejkratší doba letu

21hod 55min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Lviv – Praha trvá 21hod 55min
Pro trasu Lviv – Praha nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Letiště Lviv Danylo Halytskyi Intl - Praha Letiště Václav Havel.

Jak pořídit nejlevnější letenku Lviv – Praha

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Která letecká trasa Lviv–Praha je nejlevnější?

Lviv Danylo Halytskyi Intl - Praha Letiště Václav Havel. Let Lviv Danylo Halytskyi Intl–Praha Letiště Václav Havel pro nejlepší ceny letenek Lviv–Praha

 • Jak dlouhá je trasa Lviv Danylo Halytskyi Intl – Praha Letiště Václav Havel letadlem?

  Lviv Danylo Halytskyi Intl a Praha Letiště Václav Havel se od sebe nacházejí přibližně 687,0 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Lviv Danylo Halytskyi Intl až Praha Letiště Václav Havel?

  Ceny pro letů z místa Letiště Lviv Danylo Halytskyi Intl až Praha Letiště Václav Havel byly naposledy aktualizovány včera.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Lviv Danylo Halytskyi Intl až Praha Letiště Václav Havel?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Lviv Danylo Halytskyi Intl až Praha Letiště Václav Havel zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Praha Letiště Václav Havel?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Praha Letiště Václav Havel se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Praha Letiště Václav Havel. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Další možné trasy Lviv – Praha

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Oděsa - Praha
Nejkratší doba letu9hod 25min
Nejlevnější cena6 862 Kč
Lety Charkov - Praha
Nejkratší doba letu9hod 25min
Nejlevnější cena6 464 Kč

Podobné lety Lviv–Praha

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Lviv–Praha.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Lviv–Praha využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Lviv–Praha. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Lviv–Praha s flexibilní rezervací?

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Lviv–Praha podle možnosti flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Lviv–Praha?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Lviv–Praha mohli učinit informované rozhodnutí.

S rezervací letu Lviv–Praha chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Lviv–Praha hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Praha a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Praha

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.