Levné lety z Los Angeles do Phoenixu

1 dospělý
Z?
Kam?
pá 8/12
pá 15/12

Informace o letu Los Angeles – Phoenix

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Los Angeles – Phoenix

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Los Angeles – Phoenix nejsou žádné přímé lety. Pro let Los Angeles – Phoenix nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Los Angeles – Phoenix

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Phoenix nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Los Angeles–Phoenix je leden. Nejdražší bývá březen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Los Angeles–Phoenix?

36 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Los Angeles–Phoenix je přibližně 36 dnů před odletem

How many flights depart from Los Angeles to Phoenix on average per day?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 63 letů Los Angeles – Phoenix denně. Nejčastějším časem odletu je 16:00. odpoledne denně odlétá 62 % letů.

Kolik letů Los Angeles – Phoenix je týdně k dispozici?

prosince2023: můžete se těšit na 443 letů Los Angeles – Phoenix týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 15 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Mezinárodní letiště Los Angeles – Phoenix letadlem?

  Mezinárodní letiště Los Angeles a Phoenix se od sebe nacházejí 580,4 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Phoenix?

  Ceny pro letů z místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Phoenix jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Phoenix?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Phoenix zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Phoenix?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Phoenix, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Phoenix. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Los Angeles–Phoenix využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Los Angeles–Phoenix je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Phoenix rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Los Angeles–Phoenix s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety na trase Los Angeles–Phoenix, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Los Angeles–Phoenix?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Los Angeles–Phoenix. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Los Angeles–Phoenix chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Los Angeles–Phoenix. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Phoenix

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.