Levné letenky z České republiky do Kentucky od 20 599 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Informace o letu Česká republika – Kentucky

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Česká republika – Kentucky

Nejkratší doba letu

25hod 45min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Česká republika – Kentucky trvá 25hod 45min
Pro trasu Česká republika – Kentucky nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Praha Letiště Václav Havel - Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) Mezinárodní letiště Louisville.

Jak pořídit nejlevnější letenku Česká republika – Kentucky

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Která letecká trasa Česká republika–Kentucky je nejlevnější?

Praha Letiště Václav Havel - Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) Mezinárodní letiště Louisville. Let Praha Letiště Václav Havel–Louisville Mezinárodní letiště (Standiford Field) Mezinárodní letiště Louisville pro nejlepší ceny letenek Česká republika–Kentucky

Podobné lety Česká republika–Kentucky

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Česká republika–Kentucky.

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Česká republika–Kentucky. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano, Všechny lety Česká republika–Kentucky lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Česká republika–Kentucky. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Cenová upozornění na lety Česká republika–Kentucky lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.