Najděte levné letenky Sochi

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 7/12
út 14/12

Jaký je nejlepší termín letu Sochi?

 • Který měsíc je pro let do destinace Sochi nejlevnější?

  Pokud nejste schopni cestovat v měsíci červen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Sochi zarezervovat v měsíci srpen. Lety do destinace Sochi v měsíci srpen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci červen, ale průměrná cena je okolo 7 562 Kč.

 • Který den je pro let do destinace Sochi nejlevnější?

  Nejlepší den pro let Česká republika – Sochi je středa, kdy lze najít ceny už od 8 691 Kč. Pokud je dnem vašeho odletu čtvrtek, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Sochi okolo 9 974 Kč.

 • Která denní doba je pro lety do destinace Sochi nejlevnější?

  Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Sochi večer. Lety Česká republika – Sochi v této denní době mohou stát pouhých 9 566 Kč. Pokuste se vyhnout nákupu letenek ráno, protože stojí okolo 10 337 Kč. Ceny se samozřejmě mohou měnit v závislosti na ročním období a na letišti, na které přilétáte.


Které letecké společnosti létají do destinace Sochi?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Sochi
 • Které letecké společnosti létají do destinace Sochi?

  Na základě našich dat jsou Aeroflot a Turkish Airlines nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Sochi. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Sochi .


Začněte plánovat cestu do destinace Sochi