Najděte levné lety na letiště Pulkovo

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Petrohrad

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Petrohrad a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Petrohrad?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Petrohrad přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Petrohrad Letiště Pulkovo zabere v průměru 21hod 25min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Petrohrad Letiště Pulkovo zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Petrohrad?

Obecně je pro většinu cestujících nejlevnější rezervovat let do destinace Petrohrad přibližně 22 dny/dnů před datem odletem, kdy si letenky pohybují v průměru okolo 5 661 Kč.

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Pulkovo

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Petrohrad je říjen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 3 723 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud destinaci Petrohrad nejste schopni navštívit v měsíci říjen, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc červen. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 5 073 Kč.


Nabídky letenek do destinace Petrohrad na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Petrohrad, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Finnair
PRGPraha Letiště Václav Havel
21hod 25min
LEDPetrohrad Letiště Pulkovo

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Petrohrad

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Petrohrad, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Finnair
Finnair
PRGPraha Letiště Václav Havel
21hod 25min
LEDPetrohrad Letiště Pulkovo

Které letecké společnosti létají do destinace Petrohrad?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Petrohrad

Které letecké společnosti létají do destinace Petrohrad?

Pro let na trase Česká republika–Petrohrad si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Aeroflot, Smartwings, Rossiya nebo LOT. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.


Oblíbené trasy do destinace Petrohrad

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Petrohrad za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Petrohrad
Nejkratší doba letu21hod 25min
Nejlevnější cena31 065 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Petrohrad


Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Petrohrad. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Petrohrad podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Petrohrad díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Petrohrad lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.