Levné lety z Los Angeles do Auckland

1 dospělý
Z?
Kam?
st 6/12
st 13/12

Informace o letu Los Angeles – Auckland

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Los Angeles – Auckland

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Los Angeles – Auckland nejsou žádné přímé lety. Pro let Los Angeles – Auckland nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Los Angeles – Auckland

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Auckland nejlevnější?

Únor. Nejlevnější doba v roce pro let Los Angeles–Auckland je únor. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Los Angeles–Auckland?

60 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Los Angeles–Auckland je přibližně 60 dnů před odletem

How many flights depart from Los Angeles to Auckland on average per day?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 9 letů Los Angeles – Auckland denně. Nejčastějším časem odletu je 18:00. večer denně odlétá 100 % letů.

Kolik letů Los Angeles – Auckland je týdně k dispozici?

Měsícem, od kterého bude k dispozici 63 letů Los Angeles – Auckland týdně, je prosince2023. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pátek. V tento den týdně odlétá 24 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Mezinárodní letiště Los Angeles – Auckland Intl letadlem?

  Mezinárodní letiště Los Angeles se nachází 10483,9 km od destinace Auckland Intl.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Letiště Auckland Intl?

  Ceny pro letů z místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Letiště Auckland Intl byly naposledy aktualizovány včera.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Letiště Auckland Intl?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Mezinárodní letiště Los Angeles až Letiště Auckland Intl zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Auckland Intl?

  Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Letiště Auckland Intl se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Letiště Auckland Intl. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Los Angeles–Auckland využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Los Angeles–Auckland. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Los Angeles–Auckland s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety Los Angeles–Auckland lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Los Angeles–Auckland?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Los Angeles–Auckland. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Los Angeles–Auckland chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů Los Angeles–Auckland. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Auckland

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.