Levné lety z Lima do Arequipa

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Informace o letu Lima – Arequipa

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Lima – Arequipa

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Lima – Arequipa nejsou žádné přímé lety. Pro let Lima – Arequipa nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Lima – Arequipa

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Arequipa nejlevnější?

Květen. Nejlevnější doba v roce pro let Lima–Arequipa je květen. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Lima–Arequipa?

53 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Lima–Arequipa je přibližně 53 dnů před odletem

How many flights depart from Lima to Arequipa on average per day?

listopadu2023 s sebou přináší 20 letů Lima – Arequipa týdně. Nejběžnějším časem odletu pro tuto trasu je 03:00. ráno odlétá 37 % letů.

Kolik letů Lima – Arequipa je týdně k dispozici?

listopadu2023: můžete se těšit na 141 letů Lima – Arequipa týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 18 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Lima Jorge Chavez Letiště – Arequipa Rodriguez Ballon letadlem?

  Lima Jorge Chavez Letiště se nachází 763,2 km od destinace Arequipa Rodriguez Ballon.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Lima Jorge Chavez Letiště až Letiště Arequipa Rodriguez Ballon?

  Ceny pro letů z místa Lima Jorge Chavez Letiště až Letiště Arequipa Rodriguez Ballon jsou aktualizovány denně.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Lima Jorge Chavez Letiště až Letiště Arequipa Rodriguez Ballon?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Lima Jorge Chavez Letiště až Letiště Arequipa Rodriguez Ballon zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Arequipa Rodriguez Ballon?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Letiště Arequipa Rodriguez Ballon se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Letiště Arequipa Rodriguez Ballon. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Lima–Arequipa využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Lima–Arequipa.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Lima–Arequipa s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety Lima–Arequipa lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Lima–Arequipa?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů na trase Lima–Arequipa vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu Lima–Arequipa chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Lima–Arequipa. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Arequipa

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.