Levné lety z Kuala Lumpur do Penang

1 dospělý
Z?
Kam?
mer. 6/12
mer. 13/12

Informace o letu Kuala Lumpur – Penang

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Kuala Lumpur – Penang

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Kuala Lumpur – Penang nejsou žádné přímé lety. Pro let Kuala Lumpur – Penang nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Kuala Lumpur – Penang

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Penang nejlevnější?

Červenec. Nejlevnější doba v roce pro let Kuala Lumpur–Penang je červenec. Nejdražší bývá duben

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Kuala Lumpur–Penang?

44 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Kuala Lumpur–Penang je přibližně 44 dnů před odletem

How many flights depart from Kuala Lumpur to Penang on average per day?

As of prosince 2023, 56 flights take off from Kuala Lumpur and land in Penang each day. Nejoblíbenějším časem odletu pro tuto trasu je 12:00. v poledne denně odlétá 39 % letů.

Kolik letů Kuala Lumpur – Penang je týdně k dispozici?

Měsícem, od kterého bude k dispozici 394 letů Kuala Lumpur – Penang týdně, je prosince2023. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pátek. V tento den týdně odlétá 17 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Kuala Lumpur – Mezinárodní letiště Penang letadlem?

  Kuala Lumpur se nachází 294,2 km od destinace Mezinárodní letiště Penang.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Kuala Lumpur až Mezinárodní letiště Penang?

  Ceny pro letů z místa Kuala Lumpur až Mezinárodní letiště Penang jsou aktualizovány denně.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Kuala Lumpur až Mezinárodní letiště Penang?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Kuala Lumpur až Mezinárodní letiště Penang zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Mezinárodní letiště Penang?

  Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Mezinárodní letiště Penang se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Kuala Lumpur–Penang využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Kuala Lumpur–Penang je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Penang rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Kuala Lumpur–Penang s flexibilní rezervací?

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety na trase Kuala Lumpur–Penang.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Kuala Lumpur–Penang?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Kuala Lumpur–Penang. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Kuala Lumpur–Penang chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Kuala Lumpur–Penang hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Penang a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Penang

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.