Levné lety z letiště Netaji Subhas Chandra do Dháka

1 dospělý
Economy
Z?
Kam?
čt 5/10
čt 12/10

Informace o letu Kalkata – Dháka

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Kalkata – Dháka

Nejkratší doba letu

0hod 55min

Přímé lety

Každý den
Nejrychlejší let Kalkata – Dháka trvá 0hod 55min
Přímé lety pro trasu Kalkata – Dháka k dispozici každý den.

Jak pořídit nejlevnější letenku Kalkata – Dháka

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Dháka nejlevnější?

Listopad. Nejlevnější doba v roce pro let Kalkata–Dháka je listopad. Nejdražší bývá březen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Kalkata–Dháka?

25 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Kalkata–Dháka je přibližně 25 dnů před odletem

How many flights depart from Kalkata to Dháka on average per day?

září2023: můžete se těšit na 5 letů Kalkata – Dháka týdně. Nejoblíbenějším časem odletu pro tuto trasu je 19:00. odpoledne denně odlétá 45 % letů.

Kolik letů Kalkata – Dháka je týdně k dispozici?

září2023 s sebou přináší 38 letů Kalkata – Dháka týdně. Nejběžnějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den odlétá 16 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra – Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal letadlem?

  Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra a Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal jsou od sebe vzdušnou čarou vzdálené 251,2 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra až Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal?

  Ceny se pro letů z místa Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra až Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra až Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Kalkata Letiště Netaji Subhas Chandra až Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Dháka mezinárodní letiště Hazrat Shahjalal. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Lety do ostatních měst Bangladéš

Dháka už vás neláká? Podívejte se na letenky do dalších měst Bangladéš

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Kalkata–Dháka využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Kalkata–Dháka. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Kalkata–Dháka s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Kalkata–Dháka lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Kalkata–Dháka?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Kalkata–Dháka, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu Kalkata–Dháka chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Dháka, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Kalkata–Dháka a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Dháka

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.