Levné lety z Johor Bahru do Kuala Lumpur

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 10/12
ne 17/12

Informace o letu Johor Bahru – Kuala Lumpur

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Johor Bahru – Kuala Lumpur

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Johor Bahru – Kuala Lumpur nejsou žádné přímé lety. Pro let Johor Bahru – Kuala Lumpur nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Johor Bahru – Kuala Lumpur

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Kuala Lumpur nejlevnější?

Říjen. Nejlevnější doba v roce pro let Johor Bahru–Kuala Lumpur je říjen. Nejdražší bývá leden

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Johor Bahru–Kuala Lumpur?

37 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Johor Bahru–Kuala Lumpur je přibližně 37 dnů před odletem

How many flights depart from Johor Bahru to Kuala Lumpur on average per day?

prosince2023 s sebou přináší 23 letů Johor Bahru – Kuala Lumpur týdně. Nejběžnějším časem odletu pro tuto trasu je 08:00. v poledne odlétá 42 % letů.

Kolik letů Johor Bahru – Kuala Lumpur je týdně k dispozici?

prosince2023: můžete se těšit na 165 letů Johor Bahru – Kuala Lumpur týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 16 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Johor Bahru Sultan Ismail Mezinárodní letiště – Kuala Lumpur letadlem?

  Let Johor Bahru Sultan Ismail Mezinárodní letiště – Kuala Lumpur zabere přibližně 295,9 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Johor Bahru Sultan Ismail Mezinárodní letiště až Kuala Lumpur?

  Ceny pro letů z místa Johor Bahru Sultan Ismail Mezinárodní letiště až Kuala Lumpur byly naposledy aktualizovány včera.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Johor Bahru Sultan Ismail Mezinárodní letiště až Kuala Lumpur?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Johor Bahru Sultan Ismail Mezinárodní letiště až Kuala Lumpur zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Kuala Lumpur?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Kuala Lumpur, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Kuala Lumpur. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Johor Bahru–Kuala Lumpur využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Johor Bahru–Kuala Lumpur je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Kuala Lumpur.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Johor Bahru–Kuala Lumpur s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety na trase Johor Bahru–Kuala Lumpur, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Johor Bahru–Kuala Lumpur?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů na trase Johor Bahru–Kuala Lumpur vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu Johor Bahru–Kuala Lumpur chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Kuala Lumpur, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Johor Bahru–Kuala Lumpur a upozornit vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Kuala Lumpur

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.