Levné lety z letiště Havana do Santo Domingo

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 12/2
ne 19/2

Informace o letu Havana – Santo Domingo

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Havana – Santo Domingo

Nejkratší doba letu

2hod 30min

Přímé lety

út, čt, so a ne

Letiště Santo Domingo

2 letiště
Nejrychlejší let Havana – Santo Domingo trvá 2hod 30min
Přímé lety pro trasu Havana – Santo Domingo k dispozici: úterý, čtvrtek, sobota a neděle. Přímé lety nabízí aerolinka Air Century.
V blízkosti destinace Santo Domingo jsou 2 letiště: Santo Domingo Las Americas (SDQ), Santo Domingo Dr. Joaquin Balaguer (JBQ)

 • Jak dlouhá je trasa Letiště Havana – Santo Domingo Las Americas letadlem?

  Let Letiště Havana – Santo Domingo Las Americas zabere přibližně 1390,5 km.


 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Havana – Santo Domingo?

  Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky Havana – Santo Domingo.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Havana – Santo Domingo?

  Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Lety do ostatních měst Dominikánská republika

Odezněla vaše láska pro destinaci Santo Domingo? Podívejte se na letenky do dalších měst Dominikánská republika

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Havana–Santo Domingo.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety na trase Havana–Santo Domingo.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Havana–Santo Domingo.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Santo Domingo, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Havana–Santo Domingo a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.